Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Willanyász


Willanyász
csendes tag

Windows xp telepiteskor nem latja a vinyot es igy nem tudom gogy telepitsem.Sata-s telepito floppy-t is hozza tettuk es uyg sem latja,igaz azt a honlaprol szedtuk le,mert nem volt a laphoz.Ha valaki tudna hogy lehet ra eendszert tenni megkoszonnem.

(#2) Hubapeti válasza Willanyász (#1) üzenetére


Hubapeti
tag

Helo
A telepites a kovetkezo kepen zajlik:
1 A windows telepitesehez nyomjal meg egy gombot--megnyomod
2 A monitor aljan irja azt hogy nyomd meg az F6 ha kulso meghajtot vagy egyebet hasznalsz...--megnyomod az F6 billentyut
3 Fut a telepites
4 Megal a telepites es kerdezi hogy telepitesz kulso meghajtot,ha igen nyomja meg az'' S''...--megnyomod az S billentyut
5 Keri a folppy-t--beadod neki
6 Enter...--megnyomod az entert
7 Mejelenik a driverek es kivalasztod XP,W 2000..--enter
8 Ad tobb optiot aszem F3,S,Enter--megnyomod az Enter billentyut
9 Innen mar te is tudod minden a regi.
cimem hubapeti@freemail.hu ,irhatsz ha valami nem megy
Paaaaaa :C

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#3) Necc


Necc
addikt

Ha nincs floppy meghajtód (mint nekem) akkor a telepítés idejére rakd át a kábelt a RAID vezérlőről a másikba (ahol nem a RAID_SATA felirat van; feltéve, ha nem raktad RAID módba a vinyókat). telepítés után rakd fel a SATA/RAID drivert (attól függ, hogy melyik módban használod), ha felraktad, akkor visszakötheted a kábelt, és ha minden igaz, akkor rendesen menni fog.
Nekem is hasonló lapom van (P4P800-E Deluxe) és ott a hülye digitális aláítás nagyon be fog kavarni az XP-nek, de feltelepíthető a driver, ha korábban már végeztél manuális telepítést.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#4) neooen


neooen
aktív tag

Nem ide tartozik, de remélem nem fog itt zavarni senkit sem! Nagyon blőd kérdésem van, de biztosra akarok menni, ezért inkább megkérdezem! Asus P5GD1 Pro-m van és támogatja a Serial Atát, de szeretnék venni egy Serial Ata II-es vincsit, kompatibilis lesz vele?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#5) Khelben válasza neooen (#4) üzenetére


Khelben
nagyúr

pont ma kérdeztem ezt az egyik boltban, azt mondták, igen. sata1es vinyót már nem is tartanak.

(#6) neooen válasza Khelben (#5) üzenetére


neooen
aktív tag

Ok! Köszönöm szépen!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#7) Willanyász válasza Hubapeti (#2) üzenetére


Willanyász
csendes tag

Heló
az F6 után,beagya a telepítőt beteszem a flopit de ott nincsen semmi s betü csak t vagy enter, megnyomom a T-t utánna beadja mi van a flopin rámegyek az xp-s driver telepítésére, ki is írja hogy fel van telepítve de utánna nem lát semmi meghajtót amite telepíteni lehet.
te honnan szedted a flopi drivert?én a telepítő lemezről csináltam.lehúztam az idés vinyókat is. help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#8) Willanyász


Willanyász
csendes tag

valaki segítsen már mert szétb_sz az ideg!HELP!!!

(#9) Hubapeti


Hubapeti
tag

Helo,Van aktiv particio a wincsin?

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#10) Hubapeti


Hubapeti
tag

Inditsd el a rendszert IDE-rol es formazd le a SATA-t es ahogy mondtam kell menjen

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#11) Zerachiel


Zerachiel
csendes tag

Hellosztok

Lenne 1 problemam legyszives segitsetek nekem, mert elegge aggaszt:( eloszor leirom az ujonnan vett configom: 64 bites P4 3.4 Ghz 2mb lc2 cache, gigabyte 8n-sli pro alaplap, asus 7800 GT videokari, 2*1 giga ram samsung 667, winyo: samsung 250 gb sata 2es winyo.Eloszor azvolt a problemam mint itt par embernek, hogy miutan felmasolta a particiora a win telepitesi fileokat, utanna ujraindult a gep, es az egeszet ujra kezdte.Utanna a biosban kikapcsoltam ezt:IDE/SATA 2 raid function, miutan kikapcsoltam, az xp telepites kek halal kozben leallt, utanna ujra probaltam, felment az xp.Rogton elso indulaskor hibauzeneteket dobott fel , es 5 percenkent leallt kekhalal miatt.Azt a tippet kaptam hogy csereljem meg a ramokat, sarga sarga foglalatban volt, attettem piros piros foglalatba, azota csak 1szer volt kekhalal.Viszont mintha nem mukodne teljesen jol a win, neha oan uziket dob fel, hogy szabalytalan muvelet, csak ugy leallnak a progik, meg win32 hibauzik, meg minden erdekes, dll hibak, mindenfele..pl kiprobaltam a cs source jatekot es fullmaxon csak 40 fpsel futott 1 ien gepen!!Ami nem normalis!Aztan legkozelebb mar elsem indult, valami memoria hibauziket dobott ki, hogy nemtudja olvasni, vagy valami iesmi.Meg az ora mellet ottvan, hogy hardwer biztonsagos eltavolitasa, es el lehetne tavolitani a winyot? gondolkodik.gif confused.gif , mikor rajta van az xp?nem ertem en ezt az egeszet.Meg amikor ujonnan elso inditas utan feltettem a gigabyte cdn levo drivereket, semmien satas drivert nem tett fel, viszont a cdn vannak ien satas akarmik, de abbol nemtudom meiketkell felrakni, mertcsak dosos ablakok jonnek be.Nah abban kernem a segitsegeteket, hogy a biosban miket kene ki es bekapcsolnom, es felkeleltt e volna tennem azt a sata raid vezerlot amit a gigabyte honlapjan talalok: http://tw2005.giga-byte.com/Motherboard/Su...N-SLI%20Pro.htm
Meghogy tenyleg ki kellene e kapcsolnom a biosban az IDE/SATA 2 raid funciton..? Azota 1szer megprobaltam de nem indult az xp...
Nah valami megoldast legyszives mondjatok nekem, me elegge aggodok hogy ujgep es ien szarfos:S:S
Elore is koszonom.Jah es SP2es magyar xpm van..

(#12) J.J. András válasza Zerachiel (#11) üzenetére


J.J. András
őstag

nem a vinyoddal lesz gond
szerintem a meg kellene nezned elöször a MEMTEST86 v3.2 (vagy melyik a legujabb passzolom :U ), hogy jok-e a memoriaid....

eleg erös a gyanu... hogy föleg a masodik modulod sok szektorban tragya, mert miutan megcserelted, ritkabban jönnek elö a hibak...

ha jok, akkor lehet a vinyot megnezni...., SMART GUARD van SATA II-es vinyokon :??? mert ehhez lövesem sincs sajna.... (egyenlöre jo öreg ''vackokon'' PATAkon nyomom)

csövaz: J.J.

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.