Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Üdv. Nem találtam hozzá megfelelő topikot így nyitottam egy újat.

ASUS Maximus 5 Extreme

A Z77-es túlhajtó alaplapok királya, natív Intel® Thunderbolt™ csatlakozással
LGA1155 foglalat az Intel®harmadik generációs Core™ i7/i5/i3 / Pentium® / Celeron® processzoraihoz
Intel® Z77 Express lapkakészlet
OC Key - A valós idejű rendszerfigyelés és túlhajtás kulcsa!
Subzero Sense - Ismerd pontosan, milyen hideg az alaplap
VGA Hotwire - Drótozza be rendszerét
Intel Thunderbolt - Villámgyors adatátvitel

A Republic of Gamers a legjobbak legjobbjaiból áll. A legjobb hardverterveket, a legjobb teljesítményt és a leginnovatívabb ötleteket kínáljuk - cserébe szeretettel várjuk a legjobb játékosokat.

A Republic of Gamers világában nincs kegyelem: aki itt dicsekszik, annak van is mire büszkének lennie. Hisszük, hogy képességeinknek kell magukért beszélni, és nem is akárhogy teljesítünk a versenyeken. Ha szimpatikus ez a hozzáállás, vár téged is az elitklub, ahol bizonyíthatsz: a Republic of Gamers.

OSD Monitor
OSD TweakIt
Intel Thunderbolt
Exkluzív ROG-funkciók
- VGA Hotwire
- Subzero Sense
- mPCIe Combo + kétsávos Wi-Fi / Bluetooth 4.0
- ROG Connect

Extreme Engine Digi+ II

Több GPU-s technológia
LucidLogix Virtu MVP
SLI/CrossFire igény szerint, akár PCI Express® 3.0 csatlakozó sebességgel
Intel® Z77 lapkakészlet

Hivatalos oldal

Tesztek.:

Overclock3D

Guru3D

ÁdiBá

(#2) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Amiről elég kevés információ kering az az alaplapi hangkártya milyensége.
Erről semmi komolyat nem tudtam meg. Illetve az ASUS se reklámozza úgy mint a Formula verziónál.

ÁdiBá

(#3) norb55


norb55
senior tag

Szuper alaplap, nekem az elődje van , kíváncsi vagyok erre is. Na majd élőbe megnézem . :)

(#4) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Gamestar újságnál járt Gyepes Máté a Magyarországi ASUS-tól.

[Maximus 5 Extrém illetve Formula alaplapokról beszél]

ÁdiBá

(#5) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

A héten sikerült egy ilyen alaplapra szert tennem egy 3770k proceszorral. Eddig kifogástalanul működik minden, amit kicsit sajnálok hogy csak 2x8as PciExpress sebességgel fut a Crossfire. Valaki nyilatkozna milyen tuning eredményeket ért el ezzel az alaplappal?!

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#6) anytime válasza ÁdiBá (#5) üzenetére


anytime
őstag

Sziasztok!

Azt mar eldontottem, hogy a 1156-os foglalattal rendelkezo alaplapomat 1155-os, ROG szeriasra cserelem majd le, valamikor a nyar kozepen - vegen, hogy melyikre, az meg kerdes ....

Valojaban azt mar nem latom tisztan, hogy milyen kulonbsegeket vennek meg eszre a jatekok soran, ha pl. a [link] helyett a [link] vennem meg?

Gondolom, az utobbival mar csak a jovobeni fejlesztest es tuning lehetoseget vasarolnam meg ...

Ha valakinek van ebben tapasztalata vagy infoja, kerem, ossza mejd meg velem.

Koszi,
A

(#7) ÁdiBá válasza anytime (#6) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Játékokhoz nem kell ilyen erős alaplap, jóval olcsóbbal is megúsznád.
Viszont ha érdekelnek az ROG tuning funkciók, illetve szeretsz házilag tuningolni megfelelő ROG videokártyával is rendelkezel ehhez akkor érdemes Extreme lapot választani...
Neked kell mérlegelni mennyit ér az EXTREME hiszen kétszer olyan drága mint a GENE.

ÁdiBá

(#8) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Nekem elég sok problémám van ezzel az új alaplappal.
Windows 8 rendszeren egyszerűen semmilyen USB nem tudok feltelepíteni, se a G19 billt, se a TacTic3D fülest, még a hangkártya driver-t se.
Telepítésnél megáll a kép, és kész. Áll a végtelenségig. Ilyenkor csak reset segít.

ÁdiBá

(#9) ÁdiBá válasza ÁdiBá (#8) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Sikerült megoldanom Win8 alatt a problémámat, azért beírom hátha valaki így járna esetleg.
Fel kell menni az ASMEDIA USB3 oldalra és ott lekell tölteni egy új firmware frissítést, majd fel kell telepíteni, utána onnan még lelehet szedni a hozzá tartozó driver-t.
Hála, így minden működik.
Egér, füles, bill, hangkártya. (bár az utolsóhoz nem tudom mi köze van)
Üdv.: ÁdiBá.

ÁdiBá

(#10) lobomester válasza ÁdiBá (#1) üzenetére


lobomester
újonc

Hali nekem is egy ilyen deszka van de hangot nem tudok létesíteni az istenért mért van ez a rendszerben van hang de ki nem jön.Minden deriver fent próbáltam több rendszert csak recsegés jön a hangfalból mért van ez valki tud ebben segíteni?

(#11) lobomester válasza lobomester (#10) üzenetére


lobomester
újonc

Megvan a problem egy kondenzátor ment ki ezért nem volt hang ugy tudtam meg ennél a szériánál előferdül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.