Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus gl753ve billentyűzet hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) #85395968


#85395968
törölt tag

Üdv!
Adott egy Asus gl753ve gamer laptop!
Hiba tipusa : billentyűzet nem működik
Story:

akkumulátorról használtam a laptopot ,majd lemerült ,másnap reggel töltőre raktam ,bekapcsoltam , és arra lettem figyelmes hogy nem müködik a billenytüzet , nem reagál semmire , úgy gyanitottam hogy a windows update odavágta a drivereket stb , eszköz kezelő hibátlannak jelzi ,mindent driver ujra raktam ,több modszerrel is , nem született megoldás ,igy hát teljes rendszer telepitést alkalmaztam ,teljes formázással stb továbbra se müködött , visszagondoltam hogy a lemerülés utan nem müködött , elkezdtem kutakodni az interneten , azt olvastam hogy nem kap valamiért tápot , is direktbe akksi nélkül müködtessem , ez megtörtént , csodak csodajara müködni kezdet ,aztan visszaraktam az akksit ujra inditottam és megint nem müködött , nézegettem többször ujrainditottam aksival aksi nélkül stb végül már direktbe ac táprol se müködött , az eszközkezelő továbbra is hibátlannak jelzi , nem találtam több információt ezzel a hibával kapcsolatban , valamiért nem kap tápot ,megoldást , nem tudom , szervizbe még nem akarom küldeni ,mert azzal eltelhet 2 hónap is és most szükségem van a laptopra ,ha valaki tud valamilyen megoldást hallottt már erről a hibáról , az irjon itt , vagy keressen fel emailben :szeroadam01@gmail.com

Előre is köszönöm a segitséget!

(#2) Intruder2k5 válasza #85395968 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

Asus ROG Gaming notebookok (7-es széria)
ASUS notebook topic

Ezt a topikot pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus gl753ve billentyűzet hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.