Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Asus gép milyen lehet? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tomcsi


tomcsi
senior tag

ASUS A2800, 2600+Mobile XP CPU, 512 MB DDR, 40 GB HDD, DVD+CDRW, - - - ATI RADEON 9600 64MB DDR vRAM, 15'', 2x PCMCIA, 11MB WIFI, 10/100LAN, Táskával, dobozzal, originál állapotban, driverek, játékok. 2 ÉV GARANCIA! ! ! Az ára 265e.-

Van ez a hirdetés és a Gericomomat el tudnám rá cserélni megérheti?

(#2) renegade válasza tomcsi (#1) üzenetére


renegade
aktív tag

Hacsak nincs égető (érted... :) ) szükséged a Gericom DVD-írójára, akkor, így látatlanba legalábbis, szerintem megéri cserélni.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#3) tomcsi válasza renegade (#2) üzenetére


tomcsi
senior tag

A dvd-iró nem nagyon kell mert eddig irtam vele két dvdt és ennyi. Ha megvenném akkor vennék az asztaliba egy 8x-os dvd-irót.
Jó lenne tudni mennyi lehet a sulya és a szervizelhetősége.

[Szerkesztve]

(#4) Jano válasza tomcsi (#1) üzenetére


Jano
senior tag

Az ára ÁFÁ-val együtt ennyi újonnan?

A tudás érték!!!

(#5) Jano válasza tomcsi (#1) üzenetére


Jano
senior tag

Az ára ÁFÁ-val együtt ennyi újonnan?

A tudás érték!!!

(#6) Jano válasza tomcsi (#1) üzenetére


Jano
senior tag

Az ára ÁFÁ-val együtt ennyi újonnan?

A tudás érték!!!

(#7) tomcsi válasza Jano (#4) üzenetére


tomcsi
senior tag

Ez használt gép kb. 2 hetes...Tehát igy ebben a formában nincs rá Áfa.

(#8) karib válasza tomcsi (#1) üzenetére


karib
addikt

Gondolkodás nélkül elcserélném. Rá kell fizetned, vagy hogy megy a csere?

Department of Redundancy Department

(#9) tomcsi válasza karib (#8) üzenetére


tomcsi
senior tag

Olyan 10-20k között kéne rádobnom..Kicsit bövebben tudnál nekem szolni arrol esetleg, hogy milyen nehéz lehet meg ilyenek mert amerre néztem minden van csak suly nem..Ja az aksi 2,5-3órát megy.

(#10) karib válasza tomcsi (#9) üzenetére


karib
addikt

www.asus.com esetleg? :)

Azon belül notebook, A2000D széria, Specifications. 15'' kijelzővel 3,3 kg. Nem egy pihe, de a Gericom sem az :)

10-20k még elmegy, persze minél kevesebbet, annál jobb neked :)

Department of Redundancy Department

(#11) tomcsi válasza karib (#10) üzenetére


tomcsi
senior tag

Na ott pont nem néztem.. :B Milyen a szervizelhetősége itthon? Ha minden igaz akkor ma találkozzunk.. Megnézegetem aztán eldöntöm. Majd még irok.
Igazábol Centrinos gépet akarok venni, mert azok jobban bánnak az aksival és van benne kékfog.

(#12) karib válasza tomcsi (#11) üzenetére


karib
addikt

Ennyiért nem fogsz kapni R9600-as centrinós gépet, dönteni kell - olcsóbb vagy nagyobb akkuidő :)

Szerviz: ha itthon vette, hivatalos forgalmazótól, akkor az vállal rá garanciát. A külföldről behozottakkal nem ennyire rózsás s helyzet, jó esetben talán sikerül valamelyik disztribbel megbeszélned, de könnyen lehet, hogy marad az európai szervizközpont. Ezért célszerű itthoni Asus gépet venni.

Department of Redundancy Department

(#13) Yaye válasza tomcsi (#3) üzenetére


Yaye
őstag

Nem feltétlenül kell lemondanod a dvd-íróról! Hacsak valamelyik gépben nincs fixen belegyógyítva akkor a gépek alján egy-két csavar kitekerése után a meghajtók szépen kihúzhatók a gépekből, és elvileg az előlapjuk is pár csavar oldása után kicserélhető. Vannak gépek ahol nincs is csavar hanem külön kis katapult-karral lehet hotswap kilökni a meghajtót, az én Aceremen egyetlen jelzett csavar rögzíti alul.

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Asus gép milyen lehet? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.