Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#957) baro32 válasza Arkhona (#955) üzenetére


baro32
aktív tag

Helló

Figyelj én nem akarlak befolyásolni de tényleg jobban járnál az y50 helyett a g750jz-vel ha már ilyen komoly gépben gondolkodol tudom a pénz az pénz de hidd el azt a kb.+100-140ezer forintot bőven megéri az ASUS mint minőségben mind teljesítményileg.
Ha csak egyszerűen megnézzük azt a mit kapok +140ezerért:
- 15,6" (fényes full hd) helyett < 17,3" (matt full hd)
- gtx860m helyett < gtx880m (az 1 kártyás jelenleg legjobb geforce csúcs kártyáját)
- 1xHDD helyett < 2xHHD bővítő hely
- dupla hűtés (de ez még csak kezdő szintű) helyett < egy már bízonyított kiváló dupla hűtést
- 2 memória slott helyett < 4 memória slott

Tehát akárhogy is nézzük sokkal jobb választás lenne logikusan is az Asus g750jz én nem bántam meg.
Én lenovo y580-ró váltottam és tanakodtam is mi lenne jó az után a SLI-s rendszer nekem nem volt szimpatikus akkor már szó vólt hogy jön az y50-es de még bizonytalan volt az érkezése és a paraméterei pedig elsőre az jött volna be de jó hogy nem vártam és a közben bejött Asus g750jz re esett a választásom igaz a környezetemben mondták hogy (NEM VAGYOK NORMÁLIS ENNYI PÉNZT KIADOK LAPTOPÉRT) de akik mondták nem nagyon értenek az ilyen dolgokhoz.
Nem vagyok KŐGAZDAG hidd/hiddjétek el nagyon megnézem hová rakom a pénzt de nem volt mitt tenni meglátni és megszerezni és abban a tudatban élni hogy akkor abban az árban hozzájutottam életem első komoly laptopjához nagyon nagy dolog számomra.
De tényleg nem akarlak rábeszélni se téged se másokat mert ez sem mindenható ez is elromolhat ha el akar romlani és ha a játék amit én is szeretek MUNKA után kikapcsolódás képpen nyomni :) a cél akkor ennél jobb választás ÁR/ÉRTÉK kategóriában nincsen.
Tudom most szálingóznak az MSI hiper-szuper gépei hasonló áron hasonló konfigurációval ami kecsegtető így első ránézésre meg az a sok m-sata bővítőhely meg ilyenek az is lehet alternatíva de míg nem tudunk meg első kézből tapasztalatokat/teszteket addíg ez lessz a BEST BUY gép szerintem.

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.