Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#797) baro32


baro32
aktív tag

Felraktam az :Enemy.Front.PROPER-című II.Világháborús játékot

CPU:76-77'c
GPU:76-77'c

Eléri sőt egy kicsit meg is haladja a 2GB-os V-RAM használatot
A CPU folyamatosan 3.2GHZ jár a GPU is tartja a 993MHz-et persze ha a játék nem igényli akkor csökken.
Ezt tegnap olyan 18:30-tól kezdtem el játszani.
.......................................................................................................................................................
Kipróbáltam a Watch Dog-ot is de ez valamiért nem fogott meg (nem vagyok egy GTA fan) de nagyon tetszett a grafika meg minden nem törlöm le majd még játszom vele a későbbiekben.
De leszögezném hogy még FULL-beállítások mellett is a GPU hőmérséglete nem haladta túl a 78'c-ot
Én is ennél a játéknál láttam a legtöbb V-RAM használatot ami ~3500MB környékéig ment fel.
Ja és ezt napközben játszottam a nagy melegben.
.........................................................................................................................................................
A GPU melegedéshez még annyit szeretnék hozzáfűzni nem csoda ha esetekben forrófejű a gtx880m hiszen tudjátok ha FULL-on teker akkor valami 122W-ot fogyaszt és ez azért rendesen tud fűteni és azért ezt egy ilyen (zárt) házban kis helyen meg minden közel van mindenhez elven szerintem elég szépen kordában tudja tartani a hűtési rendszer.

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.