Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#735) szalámissüti válasza vásárló (#734) üzenetére


szalámissüti
tag

Ave!

Most vettem egyet hétfőn. Halknak halk, legalábbis eddig nem nagyon volt ezzel gond. Hőmérsékletek: CPU: 44 GPU 44 HDD36-40, a szobában kb 25-26 fok lehet,most mondjuk alig van használva, csak torrent+böngésző megy kétcsillió ablakkal (CPU 15%). Terhelés alatt: BF4 ultra, kb 1 óra után: 74-76°C, renderelés (blender cycles GPU) kb 8 óra után: 75°. Bootidő <8sec. A teljesítménye igen meggyőző, és nagyon halk. Meg jól össze van rakva, és nem is ronda (gémer gépnek legalábbis)
Én digiprimenél vettem (kockáztattam [nem olvastam a sok negatív dolgot előtte]) de nincs vele semmi gond. Bontatlan csomagolás, előttem lett felbontva, az van benne amit kértem, magyar billentyűzet (nem festett, vagy ha festett, akkor elég jó munka lett). A rendelés után 3 nappal érkezett.
Az egyetlen ami zavar, hogy a hűtést nem lehet állítani biosban. Pedig inkább legyen hangosabb, csak hűvös. Illetve nem sikerült ROG töltőanimációt készíteni, meg a bios is elég DOS szerű, nem a csili-vili GUIs [ha valaki esetleg tud valami olyat, amivel jobban hozzáférhetek a gép lelkéhez, ne habozzon linkelni :)]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.