Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#669) mrviceguy válasza KillHates (#668) üzenetére


mrviceguy
tag

Sziasztok,
Magam is boldog tulajdonosa lettem egy G750jz-nek. Eddig Thinkpad hívő voltam (még az IBM korszakból), de az elmúlt évek Lenovo-s T500, W510, W520-as szériái teljesen kiábrándítottak, így megnéztem mit is lehet kihozni egy Thinkpad árából úgy, hogy valamit kap is érte az ember sok kis kínai hálás tekintetén kívül... ;)
A gép építési minőségben nagyon egyben van, digiprime-os vásárlás, ahol miután megvárattak az ígérten felül két héttel, rendeltek egy rossz dokkolót - és megpróbálták kimagyarázni - és majdnem felbővtették 1.5ös modulokkal a gépet úgy, hogy előre szóltam, hogy 1.35-öst rakjanak bele. Ha ott vásároltok, vigyázzatok, nem rosszindulatúak, csak nem értenek hozzá. A vas eredeti magyar billentyűzettel jött, idejét sem tudom, mikor vettem itthon gépet és volt dedikált í betűm...
A 3D mark eredmények impresszívek, nem nagyon lehet megizzasztani semmivel, amivel én eljátszogatok szabadidőben - amivel nem, azzal sem igazán. Nyugalmi állapotban a hűtés zajmentes, játék közben sem zavaró a hangerő, hőmérséklet kifejezetten alacsony (65 fok alatt minden). A "mélynyomó" erősíésével érdemes kicsit játszani, mert simán túlvezérli a DAC, ha windowsban nincs beidomítva - nekem olyan 60% hajtás körül optimális. Killer network managerre vigyázni kell, mert hajlamos a már egyszer felismert sávszélre korlátozni a programokat más hálózatokon is, ami tréfás tud lenni.
Az első telepítés másnapján csinált egy érdekes dolgot (még nem volt róla ghost, alig ment fel minden fejlesztőkörnyezet) - kikönyökölt a GTX 880m, driver reinstall nem segített, azt hittem meghibásodott a kártya. Rendszer visszaállítás nullára -> driver telepít -> minden helyén. Windows reinstall, driverek fel, ghost, minden egyéb fel, ghost, most megy, mint a kisangyal, ötletem sincs, mi fektethette meg, de okozott pár kellemetlen percet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.