Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Mikulásbá válasza Mikulásbá (#5800) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Cseréltetni lehet külön? - így helyes,kérdeztem volna.

Ki milyen egeret használ a géphez(játékhoz)?

[ Szerkesztve ]

(#5802) Pocok256 válasza Mikulásbá (#5801) üzenetére


Pocok256
veterán

Sajnos külön nem lehet :(

egér: Razer Orochi és egy Razer Deathadder :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5803) Mikulásbá válasza Pocok256 (#5802) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A Razer Deathadder-ről már hallottam jókat,én újra a Gladius-t akartam bevállalni,de itt az aprón volt kihagyhatatlan ajánlat egy 2 hónapos,gyári állapotú Roccat Kone Pure Optical,ráadásul ismerem is az eladót,üzleteltünk már.Nem bántam meg,jobb,mint a Gladius-pedig azt hittem ilyet nem fogok tudni írni,de ez az igazság.Vettem hozzá egy Roccat Taito mini egérpadot is,ez használva sem volt.

Az MSI AB-ben hogy beállítani,hogy játék közben lássam a FPS-t is?Az nem jön be,pedig a Riva Turner is megy.

[ Szerkesztve ]

(#5804) wanted5 válasza Mikulásbá (#5801) üzenetére


wanted5
őstag

logitech b110, a jó játékost nem mindig a csili-vili gamer cuccok teszik jóvá

amúgy nem megbántani akarlak, de ne játszd már el ezt az egeres dolgot is megint, úgy mint fél évvel ezelőtt, mert újabban ugyanazokat a kérdéseket teszed fel mint az előző gépednél...

(#5805) SkyS1gn válasza Mikulásbá (#5801) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Logitech G502 Proteus Core :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5806) Mikulásbá válasza wanted5 (#5804) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Rendben,vegyük úgy,nem kérdeztem semmit.
Miért is nem lehet újra beszélni az egerekről?Egyáltalán bármiről kérdezni itt,ami kapcsolódik ehhez a géphez? :U

[ Szerkesztve ]

(#5807) wanted5 válasza Mikulásbá (#5806) üzenetére


wanted5
őstag

lehetni lehet, de ugyanazokat a köröket futod újra meg újra, folyton deja vu érzésem van amikor olvasom az írásaidat..

ennyi erővel simán visszanézhetnéd az akkori válaszokat, mert ezalatt a néhány hónap alatt alig változott valami

ja meg van egy egeres topik is (néhány nappal ezelőttig én se tudtam), ahol rengeteg információ van összegyűjtve, van lista is ajánlott darabokról, és segítenek is választani ha nem tudsz dönteni

és még egyszer nem megbántani akarlak :R elég régóta segítő és jó tagja vagy mind ennek mind a gamer noti topiknak

[ Szerkesztve ]

(#5808) Mikulásbá válasza wanted5 (#5807) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Értem,akkor már félév nem is szabad olyanról beszélni,ami már volt?Van,aki havonta cserélgeti az egeret,vannak új modellek is,hátha már próbálta is valaki.Csak merő kíváncsiság,nem sok új téma van mostanában,mindenki a G752-t várja,de új hír semmi.
Elég baj az nekem,hogy anno félbeszakadt a gamer vonalam,meg más is.
Nos,akkor gyerünk dobj be valami értelmes témát,beszélgessetek.Jó lesz nekem,ha csak olvasgatok.

(#5809) SkyS1gn válasza Mikulásbá (#5808) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor a milyen egeret topicban mehet a diskurálás az uj modellekről.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5810) Mikulásbá válasza SkyS1gn (#5809) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Oké,megyek oda.

(#5811) k-adi


k-adi
nagyúr

Azt kérte, hogy ne offolj (egér téma). Ez pedig jogos kérés, hiszen a topic témája a laptop és nem ami hozzá tartozik. Ennyi erővel beszélgethetnénk a külső monitorokról is, mert hát basszus azt is rá lehet kötni, nemde? ;)

(#5812) SkyS1gn válasza Mikulásbá (#5810) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mondjuk itt még egész lezser az off téma... van ahol már off szót tartalmaz a hsz-ed és seggberúgnak ;] :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5813) wanted5 válasza k-adi (#5811) üzenetére


wanted5
őstag

Felőlem mehet az off, szerencsére itt is és a gamer noti topikban is elég lazára van véve a dolog.

Az egyedüli problémám, hogy minek ugyanazokat a köröket lefutni újra. Múltkor az ssd tartó fém bigyóval volt ugyanez. Emlékszem az előző gépnél meg lett kérdezve, válaszok is voltak rá, meg is csinálta utána magának, és hogy lett ez úgy elfelejtve, hogy megint előröl kell kérdezgetni az egészet?
És akkor most ugyanez az egérrel...

(#5814) thomasa válasza Mikulásbá (#5801) üzenetére


thomasa
senior tag

Visszatérve a ssd-re nekem 91%-ot ír, a hd sentinel. Viszont a SSD-re nem jó a HD sentinel programja, teljesen felesleges kondíciót mérni. Használd a sandisk gyári progiját, az megmutatja, hogy nincs vele gond. Hiába is próbálod gariztatni, visszadobják úgy ahogy van.

(#5815) vandor01


vandor01
őstag

na vege az ipon-os jo áraknak! most mar 510.. 460 helyett :(

[link]

de hetfon meg az Aqua-ra lehet érdemes odafigyelni? CyberMonday?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5816) ForRedGlory válasza thomasa (#5814) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ön nyert :)

Nekem is 89% volt a Sentinel, de ezzel a progival 100%-ot ír.

(#5817) Lujza1978


Lujza1978
tag

Sziasztok,

Ma jött meg az új masinám érdeklődnék hogy az SSD mindegy melyik oldalra megy ha jól emlékszem a G75-nél nem volt mindegy a G750-nél pedig már nem emlékszem.
Ill meglepődve láttam hogy nem lehet kiszedni az aksit ezt nem is értem max ha darabokra szedem a gépet az előző g-s gépeimben sohasem használtam. Így használatlan aksival kerültek eladásra mindig. Ezek az újabbak már úgy működnek hogyha hálózatról megy akkor az aksi teljesen ki van zárva a rendszerből?

Előre is thx a választ.

Üdv

Acer PREDATOR - THE BEAST :)

(#5818) Jazz válasza vandor01 (#5815) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Na akkor aqua-nál még van esély...

Mikulásbá: Aqua-ból szabad venni?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5819) vandor01 válasza Jazz (#5818) üzenetére


vandor01
őstag

esetleg PCland? figyelni az elkovetkezo napokban hetekben.....

T7373 - 472-ert? [link]
esetleg
T7372 - 460-ert? [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5820) SkyS1gn válasza Lujza1978 (#5817) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sajnos nincs kizárva... ugy működik mint minden más laptopnál.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5821) Jazz válasza vandor01 (#5819) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Jah, jól emlékszem hogy volt valami affér. FordRedGlory járt rosszul az aquaval [link]

Akkor reménykedjünk hogy lesz cyber monday MM-nél is, aztán talán lesz mégegyszer egy olyan akció.:)

free your mind

(#5822) marci123 válasza Lujza1978 (#5817) üzenetére


marci123
csendes tag


Bal oldarra kerüljön az ssd, az sata 3-mas fogalaltú.

(#5823) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Nekem T7373D típus van gyárilag Sandisk SSD-vel, és nekem ezt mutatja a HD Sentinel:

(#5824) ForRedGlory válasza DarkDeer (#5823) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1 hét után nézd meg, ne kevesebb, mint egy nap alatt.

(#5825) SkyS1gn válasza ForRedGlory (#5824) üzenetére


SkyS1gn
félisten

3nap 18óra után 95%

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5826) thomasa válasza SkyS1gn (#5825) üzenetére


thomasa
senior tag

Kár ezen rugózni, a Sentinel nem SSD mérésére való! :O

(#5827) -Alvin-


-Alvin-
tag

Nah az MSI viszi a szörny trófeát asszem :D
[link]
[link]

980 slibe 18" laptopba, mondjuk ennyiért veszel laptopot meg faxa asztalit is akár :D

(#5828) Lujza1978 válasza marci123 (#5822) üzenetére


Lujza1978
tag

Szia,

Köszönöm a választ.

Üdv :)

Acer PREDATOR - THE BEAST :)

(#5829) vandor01 válasza -Alvin- (#5827) üzenetére


vandor01
őstag

fasza kis szorny :) 4000+ juros árával!
egy egesz afrikai falu ehetne belole 1 evig!
dogozniuk se kene csak szaporodhatnanak! :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5830) k-adi válasza vandor01 (#5829) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem az az MSI undorítóan néz ki :B

(#5831) SkyS1gn válasza thomasa (#5826) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem rugózom, csak leírtam :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5832) vandor01


vandor01
őstag

Hetfon reggel 8.00 tol!

Ne maradj le a hatalmas kedvezményekről! - Cyber Monday 2015

kivancsi leszek milyen akciok lesznek?
1x mar eladott (pixelproblémas?) es most ujracsomagolt cucc!
akcios tablettel összekötve HATALMAS akcioban? :D

[link]

akcio elott:
7372 - 490e
7373 - 485e

????

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5833) ForRedGlory válasza vandor01 (#5832) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ma már megjott emailben, hogy mi lesz akcioban :D Lenovo laptopok :DDD

(Telefonrol nem nyilik meg a link, ha ezt linkelted akkor sorry)

[ Szerkesztve ]

(#5834) Lapparty


Lapparty
csendes újonc

Sziasztok!

Tönkrement az előző laptopom és a chippelt ps3-ra sem nagyon jönnek már ki új játékok, úgyhogy úgy döntöttem, hogy veszek egy asus rog-ot. Néztem a radium-on 365-ért egy JT-t ami nekem igencsak tetszi és az volna a kérdésem, hogy ezt érdemes volna megvennem? egy ideje már kutatok a témában és -főleg PC-s- ismerőseim véleményét is kikérve jónak tűnik, de szerintetek van valami ok, ami miatt most kedden, a rádiumtól ezt a gépet nem kéne megvennem? Pl most hirtelen olvastam, hogy a g-synces 970m-es asusok most jönnek november végén, ezek már azok? Vagy bármi tanácsot szívesen meghallgatnék.

http://radium.hu/asus-g751jt-3784.html

köszönöm előre is a segítséget!

(#5835) Jazz válasza Lapparty (#5834) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Jobb felül gyors keresés, üsd be hogy radium és enter....

A JT jó vétel, de nem belőle g-sync-es egyenlőre. A JY-ból már van, pl. a -7373D és a -7372D. [link]

free your mind

(#5836) Lapparty válasza Jazz (#5835) üzenetére


Lapparty
csendes újonc

és nem lenne érdemes várnom? Ha mostanában kéne megjönnie? Azért azt nem szeretném, hogy 1 hét múlva ugyan annyiért megvehetném g-sync-el... :(

Mondjuk a mostani laptopom az teljesen szar... de ha már csak kicsit kell kihúznom, akkor összeszorítom a fogam. Legalább még jobb érzés lesz a váltás

(#5837) Jazz válasza Lapparty (#5836) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Én is arra várnék, de csak nem jön. November végére ígérte Asus.

free your mind

(#5838) k-adi válasza Jazz (#5837) üzenetére


k-adi
nagyúr

G752-t is ígérte novemberre aztán lószar se lett belőle :))

(#5839) Lapparty válasza k-adi (#5838) üzenetére


Lapparty
csendes újonc

áh, de rohadt bosszantó. plusz 90e-m nincsen az Y-ra :o

árkülönbség várható a sima és a gsynces között?

vagy nincs remény arra, hogy valamikor a jövőben a régebbi verziójú gépekre is alkalmazható legyen?

[ Szerkesztve ]

(#5840) Pocok256 válasza Lapparty (#5839) üzenetére


Pocok256
veterán

+50k t minimum számolj rá a G synces verzióra. Regieknel meg nem fogja Asus nvidia bácsi aktiválni a gsyncet mert még ehenhalnak szegények xd

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5841) Lapparty válasza Pocok256 (#5840) üzenetére


Lapparty
csendes újonc

hát nem mondom, hogy ez jó hír, de legalább engem megnyugtat, mert annyit már nem tudok rászánni úgy, hogy közben továbbra is egészségesnek érezzem magam.

nembaj, úgyis csomószor Tv-re lesz kötve.

(#5842) marci123 válasza Lapparty (#5834) üzenetére


marci123
csendes tag

Hali.
Radium és digiprime, esetleg még az Aqua is erőssen elkerülendő.
Saját tapasztalatból beszélek, ha egy ekkora összeget rászánsz egy gépre, a bolt is legyen elsődleges szempont.
Fórumon van itt egy kollega, refurb bontatlan g751-eket árul, (ha van még neki egyáltalán).
Végül tőle vettem kellemes áron, mint az új, a vinyókba 10 óra használattal.

(#5843) vandor01 válasza ForRedGlory (#5833) üzenetére


vandor01
őstag

akkor nem cyber monday... hanem lenovo monday :)
bestpite magassagokba fejlesztettek a hazudozast :D
na meg 20 perc azt lehullik a lepel!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#5844) WZP


WZP
aktív tag

@Mikulásbá
@Pocok256
@thomasa
@DarkDeer

A HD Sentinel teljesen jó SSD mérésre, csak félreértelmezitek a kijelzett értékeket, ami azért vicces, mert oda van írva a zöld ablakocskába, hogy pontosan hogy is kell érelmezni a kondíciót. :)

SSD esetében a gyártók mindig garantálnak egy adatmennyiséget, amit tudnak a NAND cellák. Ha ez a mennyiség az egyszerűség kedvéért 1000GB, akkor a kondíció mutató fokozatosan megy le, ahogy az ember használja el az 1000GB-ot, és 500GB felírt adatnál fog mondjuk 50%-ot mutatni.

Tehát még akkor sincsen semmi, ha eléri a 0%-ot a kondíció, mivel az csak annyit jelent, hogy a gyártó által garantált adatmennyiség elfogyott, aminek mint tudjuk, a sokszorosát tudják az SSD-k.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#5845) k-adi válasza WZP (#5844) üzenetére


k-adi
nagyúr

Finally. Someone with a brain.

(#5846) Pocok256 válasza WZP (#5844) üzenetére


Pocok256
veterán

Cuki amiről beszélsz csak ak épen éppen adathibáról van szó aminek semmi köze az írott adatmennyiséghez... Legalábbis én erre reagáltam.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5847) k-adi válasza vandor01 (#5843) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tényleg lenovók vannak :)

(#5848) Jazz válasza k-adi (#5838) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Na jó, de itt nem.egy új fejlesztésű gép forgalombahozatalára várunk, hanem egy meglévő feature (amcsiban már egy éve kapható ilyem modell!), gépkonfig Mo.-on való forgalmazására

free your mind

(#5849) k-adi válasza Jazz (#5848) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mo. egy másik világ :DDD

(#5850) vandor01


vandor01
őstag

ja Mo egy kis ici-pici vilag :):)
itt majd eladnak 752-es gepet annyit mint a nagy piacokon 1 nap alatt :DD
raadasul azoknak a piros pontos segu azsia nyavajasoknak meg masik bill is kell ! :):)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.