Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Pocok256 válasza vandor01 (#4750) üzenetére


Pocok256
veterán

Ettől tartok én is ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4752) bylow


bylow
aktív tag

Na bele olvastam.
Látom kisebb vitát váltott ki a minöség és megbízhatóság...

Nekem is voltak már más márkától (nem a leg olcsóbb) notijaim, és ennek ismeretében van véleményem.
Ja és G75VW-röl váltottam G751JY-ra.

[/Tud valaki olyan márkát, típust mondani ami hibátlan???B] (szerintem nem, vagy akkor nagyon fiatal ember, vagy nem volt még sok müszaki cikk a tulajdonába.)

Nekem és ismeröseimnek is volt már más márkával is problémám.
Az elözö ASUS-om is volt szervízbe, de mégis maradtam most ennél a márkánál. Én sem tartom makulátlannak, de megint csak vissza térö kérdés: melyik az?

Sajnos amit ember tervez, az hibázhat.
Amit használunk az kopik, és el romlik (elöbb v. utóbb)

Más topikban én is mérgelödtem már pl: telefon. Felsö kategóriás telcsi,(nem almás) és hibázik... 100ezer forintokért néha télleg xart kapunk, és akkor el pattan az embernél a cérna.
Mint fentebb írta valaki, együtt lehet élni velük, legalábbis próbáljuk meg.

pl: nekem most Explolerben nem tud írni hosszú -ö-ü. betüt. (gondolom valami bövitmény vagy ijesmi lehet...)

Összességében nekem eddig be vált ez az új széria. (1 hónapja használom)
Hirtelen ennyit szerettem volna hozzá szólni.

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4753) bylow válasza bylow (#4752) üzenetére


bylow
aktív tag

Jaaaa, Alienware!

Kezemben még mondjuk nem volt, így nyilatkozom, DE kizárt dolognak tartom, hogy az télleg annyival többet tud vagy ad, amennyivel többe kerül!

ByLow #

(#4754) vandor01


vandor01
őstag

itt van ezt kell venni!!!

[link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4755) bylow válasza vandor01 (#4754) üzenetére


bylow
aktív tag

Baromi jó ár, csak kár a billenytyüzet miatt.

ByLow #

(#4756) thomasa


thomasa
senior tag

G-sync-es modelled így állítsd át 75 hz-ről 100 hz-ra

(#4757) Muerte válasza thomasa (#4756) üzenetére


Muerte
addikt

Marha sok értelme lehet :U ,vagy a W3 30FPS-e 100Hz-en nem annyi lesz? :DDD

(#4758) thomasa válasza Muerte (#4757) üzenetére


thomasa
senior tag

FYI

(#4759) Muerte válasza thomasa (#4758) üzenetére


Muerte
addikt

Köszi,tudom mi a G-Synch... sokkal nem jobb mint egy adaptív vsynch,ettől függetlenül még mindig semmi értelme a 75Hz vs 100Hz-nek ~30 FPS Witcher 3-ban például.Max egy hardcore játékosnak multi FPS-ben(BF3/4) lefixált 100 FPS-el tolni,de azonkívül semmi értelme a panelt szarrá húzni.

(#4760) thomasa válasza Muerte (#4759) üzenetére


thomasa
senior tag

Inkább arra próbáltam rávilágítani, hogy van még "tartalék" a kijelzőben.

(#4761) thomasa


thomasa
senior tag

USB 3.0 másolás megszakadás problémára egy lehetséges megoldás friss tipp.

(#4762) Jazz válasza Pocok256 (#4749) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Ugye csak viccelsz. ;]

free your mind

(#4763) vandor01 válasza Jazz (#4762) üzenetére


vandor01
őstag

persze hogy viccel :DD
hisz ki adna 450-et erte?
mikor 350-400 kiloban mennek ezek a cuccok :) :)
és meg mennek az árak lejebb is!! :C
:))

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4764) Jazz válasza Jazz (#4762) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Hogy félreértés ne legyen ;) , én arra gondoltam, hogy:
Ugye csak viccelsz....(hogy képes lennél a jó kis 17"-osat lecserélni egy 13"-asra és low felbontáson kuksolni a kijelzőt). :N

(#4763) vandor01: Honnan veszel ilyeneket embör?;) 500-tól indulnak az olyanok mint ami neki van, nem 400-tól.:o (és kérlek ne, ne linkelj szürkeimportos oldalt hogy "nem is 500 mert van már 480-ért is", se hivatalos oldalt hogy "nem igaz mert van már 495-ért is".:) )

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4765) vandor01 válasza Jazz (#4764) üzenetére


vandor01
őstag

na ja ez most a kinalat a hasznalt fronton :) :)

[link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4766) Jazz válasza vandor01 (#4765) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Arra tényleg nem számítottam hogy használt gépeket fogsz belinkelni.:)

free your mind

(#4767) vandor01 válasza Jazz (#4766) üzenetére


vandor01
őstag

???
gondoltam pocok szaktars nem nagyker hanem user es a gepet hasznalja
nem pedig foliazva original dobozban varja ra a vevőket :) :) :))
a hasznalt bicnice meg ilyen.... nehéz az árat jo belöni :W
eladhato legyen az alapvetően "luxus" cucc :) .)
felének a felééert :) :) :R

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4768) Jazz válasza vandor01 (#4767) üzenetére


Jazz
Topikgazda

Egyértelmű. Csak én meg az áraidat új gépre értettem.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#4769) Pocok256 válasza Jazz (#4764) üzenetére


Pocok256
veterán

Alienware -re nem is cserélném le de aorus x3 plus v3 -ra már igen. Sajnálom, hogy nem hamarabb vettem észre, hogy létezik ilyen gép :(

Mikor játszok akkor úgyis külső moncsin van :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4770) thomasa válasza Pocok256 (#4769) üzenetére


thomasa
senior tag

Annak nem sok szervize lehet idehaza :P

(#4771) Darth_Revan válasza Pocok256 (#4769) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Sokra mesz azzal is, ott is ugyanugy surolja a cpu a throttling szintet 100% gpu/cpu terhelesnel :D

(#4772) vandor01 válasza Darth_Revan (#4771) üzenetére


vandor01
őstag

ne hallgass rajuk!! cserélj!!
mi meg vennenk megkimelt 751-t a felének a feléééert!
HAJRA!!
:C

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4773) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Lesz egy hülye kérdésem :D

E között a két laptop között (1. vs. 2.) mi a különbség +70eFt ár és a 256 GB eltérés között?

Én vagyok naiv és nem tudok valamit? Ha az elsőbe vennék egy 256 GB-os SSD-t akkor hol éri meg a második a 70.000 Ft különbözetet? Tuti lehet venni 40eFt alatt 256-os SSD-t. Miért érné meg a 2. verziót megvenni? Vagy az első nem bővíthető SSD-vel mert csak egy hely van benne? :F

(#4774) thomasa válasza ForRedGlory (#4773) üzenetére


thomasa
senior tag

Nekem is van egy hülye kérdésem, miért nem a g-sync-es modellek közül válogatsz?

(#4775) ForRedGlory válasza thomasa (#4774) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez tényleg hülye kérdés volt, mert rohadtul nem a témához illik. Majd akkor kommentálj légyszi, ha arra is képes vagy válaszolni, amit kérdezek.

(#4776) thomasa válasza ForRedGlory (#4775) üzenetére


thomasa
senior tag

Bocsánat nem akartalak megsérteni :R , csak ha kicsit visszaolvasol, akkor láthatod, már szó volt róla, hogy kijött az upgradelt g751 amiben van g-sync. Sokan csak ez miatt cserélik le a korábban kiadott g751-üket.

(#4777) gézu válasza ForRedGlory (#4773) üzenetére


gézu
őstag

256Gb vs 240Gb+HDD box. Ugye a terás vinyót is be kéne tenni valahogy ssd bővítés után.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#4778) Pocok256 válasza gézu (#4777) üzenetére


Pocok256
veterán

Ugye azt vágod hogy 2 üres hely + dvd rom van a gépben ;]

Szóval amit írtál az hülyeség :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4779) gézu válasza Pocok256 (#4778) üzenetére


gézu
őstag

A link alapján felszámolja a HDD előbeépítést is, ami érdekes, ha eleve van benne.

[ Szerkesztve ]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#4780) misk@ válasza ForRedGlory (#4773) üzenetére


misk@
tag

m.2 - pcie-s ssd van benne gyárilag, azt nem kapsz 40e alatt, emaitt a különbség. (gyorasbb mint egy smia sata-s, neten találsz teszteket)

(#4781) ForRedGlory válasza thomasa (#4776) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont te válaszoltál ;]

Ettől függetlenül sem értem ezt a g-sync dolgot, hogy honnan a fészkes fenéből kellene az embernek tudnia, hogy az-e vagy sem, ha egy árva mukk nincs róla a honlapon? Egyszeri parasztember azt látja, hogy G751 az összes, de utána van pár szám és betű különbség, de alapvetően mind ugyanaz (leszámítva, hogy van-e SSD, matt-e vagy fényes a kijelző).

(#4780) misk@: általános felhasználásra nálam már nincs sebességbeli különbség SSD meg SSD között. Én megelégszem, hogy pörögjön a Windows, a játékok úgyis HDD-re mennek majd.

[ Szerkesztve ]

(#4782) NTonee válasza ForRedGlory (#4773) üzenetére


NTonee
veterán

Mindegyikben 2 sata hely van. Viszont amelyik gyárilag ssd-s, ott az egyik sata helyhez nem férsz hozzá, mert fölötte keresztben van az m.2 slot, amibe az ssd került. Azért nagy a különbség, mert a sata és az m.2 ssd között is nagy a különbség sebesség terén (bár, hogy ebből mennyit tapasztalsz, az már más téma).

[ Szerkesztve ]

(#4783) misk@ válasza ForRedGlory (#4781) üzenetére


misk@
tag

az hogy neked vagy másnak megér-e ennyit az más kérdés, eredetileg azt kérdezted, hogy miért van 70e a két modell között, én arra válaszoltam.

(#4784) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

(#4785) bylow


bylow
aktív tag

Gyors kérdés!

Wifi direct csatlakozást tudok csinálni 1 Androidos telefon és a G751JY között?
Vagy nem is pazaroljam az idöt a beállítások keresésére mert lehetetlen :F

ByLow #

(#4786) Pocok256 válasza bylow (#4785) üzenetére


Pocok256
veterán

Én a sony telommal tudtam, de ott ugye van külön telohoz adott program ami intéz minden beállítást.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4787) bylow válasza Pocok256 (#4786) üzenetére


bylow
aktív tag

Találtam App-ot, de az nem az igazi... böngészön keresztül müködne ha müködne, de nállam elsö körben nem is sikerült...
Telefon telefon között simán meg tom csinálni, de a notival nem akar össze jönni.
Valahol olvastam 1 cikket, hogy nem kell mind a 2 eszköznek tudnia a W.Directet, elég ha az egyik tudja, a másikba elég ha normál Wifi csatlakozást tud... (lehet téves infó vólt? :U )

ja: Galaxy S4-el szeretném.

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#4788) kozmy válasza bylow (#4787) üzenetére


kozmy
őstag

Meg lehet osztani a netet az S4 és a gép között, mai napig így használom a melóban a netemet. Wifi Direct-en keresztűl meg oszthatod. Nem volt téves az infó. :R

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#4789) bylow válasza kozmy (#4788) üzenetére


bylow
aktív tag

Nem arra gondoltam, Fájlokat szeretnék ide-oda küldeni.

ByLow #

(#4790) kozmy válasza bylow (#4789) üzenetére


kozmy
őstag

Akkor félre értettelek, bocs akkor.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#4791) david5745


david5745
tag

Üdv mindenkinek :) Laptopvásárlás előtt állók arról érdeklődnék hogy a ASUS G751JL-T7003 GTX965M 2GB-os mennyivel járnék jobban mint vagy éppen rosszabbul mint egy SSDs g551-el ami max350k illetve hogy hol érdemes venni. Válaszokat előre is köszi :R

A szívem a g751 fele húz az agyam meg mondja közbe hogy ne költs annyit úgyse játszol annyit viszont hosszú távra terveznék mindkettővel 4 év minimum :F

(#4792) Mikulásbá válasza david5745 (#4791) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Egyértelmű,G751.
SSD-t később is tudsz venni bele.
Bármelyik magyar boltból,ahol hivatalosa magyar lokalizációs gépeket forgalmaznak.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#4793) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Jól jöhet majd a G752 tulajoknak.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#4794) NTonee válasza david5745 (#4791) üzenetére


NTonee
veterán

G751! Majd veszel bele később ssd-t és ebben a gépben a hdd is benne maradhat, mivel 2db sata csatlakozó van belül. A G551-ben csak caddyvel mehet 2 tároló a gépbe. A két gép hűtése is egészen más, a G551-ben finoman szólva alultervezett, i7 procival abszolút nem boldogul, i5el is elég magas hőmérsékletet produkál.
A lehetőleg kerüld lista: digiprime, radium, emag, imperium.

[ Szerkesztve ]

(#4795) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Szerintem ilyesmi árak lesznek a G752-nél is....

Érdekes,hogy itt nincs K-s proci sehol,a G752-t vajon kiadják azzal is?

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#4796) vandor01


vandor01
őstag

itt a konkurencia 6th gen is arakkal érkezes nov 25 tol!

Acer / predator

[link]

hopaaa ugynazt linkeltuk :) :) :W :DD

jaja vmi ilyesmi lesz elsőkőrben... majd a tavaszi frissitéskor bövől a kinalat!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4797) vandor01


vandor01
őstag

Azert ezek az árak szinte majdnem dupla :C

de mar a Clevo / XMG is labdaba rughat!

Szerintem veszek egy Asus 4th gen....551/552-t félaron :) :)

vagy vmi 751-est hasznaltan.... féláron :) :)

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4798) Darth_Revan válasza vandor01 (#4796) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Eeees az Acertol nem is lesz 8GB memoriaval szerelt VGA, szoval ezen a teren az Asus mar nyert ;)
Sot, kijelzo teren is csak 4k lesz 17"+GTX980M konfigbol...

Hat ha csak nem lesz horribilis ara a G752nek es tenyleg fullhd kijelzovel es 8GBos GTX980Mel jon hozzank, akkor a magyar Asus mar hutheti a pezsgot, mivel nalunk mar gyoztek...

[ Szerkesztve ]

(#4799) vandor01 válasza Darth_Revan (#4798) üzenetére


vandor01
őstag

ja tenyleg meg a giga draga 1.111111Milas gépnek is csak 4gb :)

biztos nem fert bele ebbe a low badget jatekos cuccba :C
a hianyzo gb-kat elvittek az idegenek :) :)

tulajdonkepen ki lehet hasznalni a 8gb? .. habar ha mar 4K a kijelző??

asus belerakja a 4k a 15.6"-ba?
ja ertem orditva!
szoval Asusnal lesz FHD 17 -ben mig az acer csak (arcoskodik) 4K val!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#4800) Mikulásbá válasza Darth_Revan (#4798) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem mind lesz 8 GB-os a 980M-szerintem. :U

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.