Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) wanted5 válasza hommeros (#2899) üzenetére


wanted5
őstag

nem rossz az, nekem kifejezetten tetszik, csak az MSI részéről valamilyen kiegészítőt mellékelnék csuklótámasznak + a billentyűzet feletti részt valahogy kreatívan ki kéne használni: pl egy kis kijelző cpu-gpu-hdd hőfokkal, terheléssel vagy nem tudom

csak ne üresen állna ott, mert egy "normális" laposnál odateszed a kezed, de itt így valahogy kihasználatlan helynek érzem

(#2902) NTonee válasza wanted5 (#2901) üzenetére


NTonee
veterán

Az igaz, hogy olyan üres érzése van az embernek, de az alatt van a komplett gép. Azt a panelt kell felnyitni/levenni, ha bármihez hozzá akarsz férni. Kis kijelző lapkábellel csatlakoztatva, az lenne az első, ami tönkremegy, amikor szétszedegeti az ember.

[ Szerkesztve ]

(#2903) wanted5 válasza NTonee (#2902) üzenetére


wanted5
őstag

nem muszáj kijelző, lehet bármi más kreatív dolog (bár azon kivül igaz nekem se jut eszembe más), de az a sárkány olyan idétlenül néz ki

oh nem néztem meg a videót, de most bepótoltam és így már értem a dolgot

[ Szerkesztve ]

(#2904) St3rling


St3rling
csendes tag

Hali! Egy meglehetosen szokatlan kerdes bar szerintem fontos lehet, annyi hogy az Asus Nomad Backpack-et fel lehet vinni repulore mint kezipoggyaszt? mint peldaul egy laptoptaskat, kerdem en remelve hatha ti tudjatok a valaszt :)

(#2905) hommeros válasza St3rling (#2904) üzenetére


hommeros
őstag

1 táskát fel lehet vinni - én is felszoktam - de Wizzair-nél volt most valami változás, így ott hívd fel az ügyfélszolgálatot a pontos súlyt és mérettet előkészítve megmondják.

wanted5 Eddig nem tudtam, mi bántja a szemem, de így rájöttem, hogy az az üres rész tényleg gáz. Viszont kb a '80-as évekbeli hordozható írógépekre emlékeztet, nem egy majd 1 millás gépre :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2906) egyedülülő válasza hommeros (#2905) üzenetére


egyedülülő
őstag

Több is lesz az mint egy millió.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2907) St3rling válasza hommeros (#2905) üzenetére


St3rling
csendes tag

Igen en azt ertem hogy 1 taskat fel lehet vinni, de kimondottan az Asus Nomad Backpack-et fel lehet vinni? max 10kg-s lehet a kezipoggyasz amit ezzel nem is lepnek tul csak a mereteben nem vagyok biztos

(#2908) hommeros válasza St3rling (#2907) üzenetére


hommeros
őstag

Jaj már az élhetetlen mindenit: :DDD
A te táskád mérete:
35 x 18.5 x 51 cm

WizzAir:
1. Kisméretű kézipoggyász:
Amennyiben a kézipoggyász mérete nem haladja meg a 42 x 32 x 25 cm-t, úgy azt utasaink díjmentesen felvihetik a gépre. A kézipoggyásznak be kell férnie az utas előtti ülés alá.

2. Nagyméretű kézipoggyász
Amennyiben a kézipoggyász mérete meghaladja a kisméretű poggyászra meghatározott méretet, de nem nagyobb, mint 56 x 45 x 25 cm, úgy díjfizetés ellenében lehet a gépre felvinni. A poggyásznak be kell férnie az ülések fölötti poggyásztartó rekeszbe. Az utasnak képesnek kell lennie a táskát segítség nélkül felhelyezni a felső poggyásztartó rekeszbe.

Megjegyzés, magánvélemény: A táska ha nincs kitöltve, jó esetben a hosszúságból 10cm-et csalhatsz. Kérdés mennyire van kipárnázva.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2909) CSAVI38


CSAVI38
tag

Sziasztok. Beléptem én is a klubba egy G751JY-T7015D-vel+beleraktam egy 250-s ssd-t. Windowst és drivereket sikerült feltenni (uefi mód is sikerült usb-ről, pedig eddig azt sem tudtam mi az :),de ezeket az asus utilitiket nem ismerem. Mit érdemes ezek közül feltenni?
live updatet feltettem, de a többiről nem tudom melyiknek van értelme.

Back tracker
Gaming center
KBfilter
Rog game first
Rogmacrokey
Splendid
Másik kérdésem, hogy ti melyik programot használjátok a hőmérsékletek figyeléséhez, illetve mitlyen egyéb hasznos progik vannak még amit érdemes telepíteni?
Csak simásn tesztelgetés, meg tunning nem izgat, nem szoktam ezzel molyolni csak játszom, meg használom a gépet és annyi.

Eddig nagyon tetszik a gép. Elöző gépem is ASUS volt, de az nem ebben a ligában játszott (N55)

(#2910) Dr.G.


Dr.G.
csendes tag

Sziasztok!
Karácsony előtt vettem egy G751-et és most szeretnék hozzá valami hordtáskát, hátizsákot.
Van valakinek ötlete, hogy az ASUS Nomad-on kívül (ami nekem túl csicsás) mibe fér bele a "kicsike"?
Köszi előre is!

(#2911) hommeros válasza Dr.G. (#2910) üzenetére


hommeros
őstag

Asus Shuttle [link]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2912) Mikulásbá válasza Dr.G. (#2910) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem van egy 10%-os kuponkódom az asus webshophoz,ha onnan akarsz rendelni.Viszont 12.-ig jó!

(#2913) Mikulásbá válasza hommeros (#2911) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Biztos belefér ebbe minden aprósággal,táppal?

(#2914) hommeros válasza Mikulásbá (#2913) üzenetére


hommeros
őstag

Persze, a shuttle 2 elég nagy:

Shuttle :
35.6(L) x 22.86 (W) x 52.39 (H)cm
Laptop compartment fits: 28.8(L) x 3.8(W) x 42.7(H)cm

Shuttle II:
36.0(L) x 22.9 (W) x 54.0 (H) cm
Laptop compartment fits: 32.0(L) x 5.0(W) x 42.5(H)cm

Nomad:
35 x 18.5 x 51 cm
A noteszgéprekesz mérete: 32x5x42cm

[link]

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2915) Mikulásbá válasza hommeros (#2914) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Rendben,ez gondolom az előttem érdeklődőnek is jól jött. :U

(#2916) St3rling válasza hommeros (#2914) üzenetére


St3rling
csendes tag

Koszike az infot akkor ugy tunik a Schuttle jo valasztas lenne, es akkor gepre is fel lehet vinni, hat ideje belevagnom ebbe :D

(#2917) kozmy


kozmy
őstag

Uhhh de karaj kis tatyók :R

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#2918) Dr.G. válasza hommeros (#2911) üzenetére


Dr.G.
csendes tag

Köszi!
Ez jobban néz ki!
Ti egyébként miben hurcoljátok?

(#2919) hommeros válasza flector (#2888) üzenetére


hommeros
őstag

Tuti nem lesz 30FPS-ed a 4-ben ezzel a géppel. Nekem van 50-60FPS Very-Highon m980-as kártyával.

Dr.G. Nekem van egy régi, 4 éves ASUS 17"-os kézi táska, abba éppen belefért. De az éppen szón van a hangsúly. :DDD Elegáns kézitáskába a gurulósokon kívül még nem akadtam másra. Valami ilyesmi: [link]
De egér, töltő, gép + kevés irat és kifújt.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2920) Mikulásbá válasza Dr.G. (#2918) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én a Nomad-ot vettem karácsony előtt,nagy leárazás volt.
A G751 mellett hordom a tatyóban a Fujitsu kis gépemet is,amíg el nem kel. :DDD

(#2921) Mikulásbá válasza St3rling (#2916) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Honnan akarod venni?Emiatt kérdezem :#2912

[ Szerkesztve ]

(#2922) CSAVI38


CSAVI38
tag

Légyszíves segítsetek, hogy ebből melyik mire jó, mit kéne feltennem, melyiknek van valami értelme, mert nincs kedvem végigpobálgatni feleslegesen de a többiről nem tudom melyiknek van értelme.
Back tracker
Gaming center
KBfilter
Rog game first
Rogmacrokey
Splendid

(#2923) Mikulásbá válasza CSAVI38 (#2922) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem mind fenn van,inkább,minthogy valami hiba legyen valahol ezek hiánya miatt.

A Back Tracker nincs fenn,az nem tudom mi.Azaz már tudom,de ezt nem teszem fel.

[ Szerkesztve ]

(#2924) ZVilmos


ZVilmos
csendes tag

Sziasztok !
Asus G750JZ-T4016D Gamer Notebook Vadonatúj Állapotban , Garanciával, Számlával Eladó !
További részletek itt : http://hardverapro.hu/apro/asus_g750jz-t4016d_vadonatuj_allapotban__garanciaval_szaml
Ha bármi kérdésetek van írjatok nyugodtan .

(#2925) Mikulásbá válasza ZVilmos (#2924) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha jól tudom,itt tilos hirdetni konkrét linkkel.Szólj egy moderátornak,törölje,vagy figyelmeztetés lesz belőle.

(#2926) hommeros válasza ZVilmos (#2924) üzenetére


hommeros
őstag

Szerintem drága, ennyiért MS GT70-et lehet venni, ami frissebb modell, jobb felszereltséggel. Ennek a reális ára kb 330-350k környékén lehet, de áraztasd be.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2927) ZVilmos válasza hommeros (#2926) üzenetére


ZVilmos
csendes tag

Nem értek egyet .

(#2928) zoli.22


zoli.22
tag

Sziasztok!

Nekem is a nomad van, nagyon baba táska, tényleg minden belefér, minőségre is nagyon rendben van.

Egy kérdésem is lenne. Nekem a 750jz van, és most tervezek venni hozzá a HyperX Cloud headsetet. Van ebben a gépben alapból olyan jó minőségű hangkártya, hogy ki tudjam használni a minőségi füles adta lehetőségeket?

ZVilmos: Bocs, de én tavaj 400e-ért vettem, és ez csak az én véleményem, de 350e-nél nem fizetnék érte többet használtan akár mennyire is meg volt kímélve.

[ Szerkesztve ]

(#2929) Mikulásbá válasza hommeros (#2926) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szerintem nagyjából jó árban van,kb. féléves,és itt Win 7 OP-al van.
Na meg jó magyar szokás szerint le akarják alkudni a felét.

[ Szerkesztve ]

(#2930) Mikulásbá válasza zoli.22 (#2928) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Egy ROG Orion nem jobb lenne?
Nekem sincs fejhallgatóm de szeretnék egyet,én az Orion néztem ki.

(#2931) NTonee válasza ZVilmos (#2927) üzenetére


NTonee
veterán

Szerintem is 350 max. De a te géped, nem az én dolgom.

[ Szerkesztve ]

(#2932) zoli.22 válasza Mikulásbá (#2930) üzenetére


zoli.22
tag

Most megfogtál, majd utána nézek ennek is.

Viszont ha maradok a HyperX Cloudnál, akkor annak nincs külső hangvezérlője, így a kérdés továbbra is él.
Van olyan jó hangkari ebben a masinában, amivel jól szól egy minőségibb füles?

(#2933) egyedülülő válasza Mikulásbá (#2930) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én Sennheisert használok akár fül- vagy fejhallgató. Az ilyen gamer márkáktól kiver a veriték.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2934) Mikulásbá válasza egyedülülő (#2933) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem értek hozzá,jöhetnek a tanácsok.Semmi extra,ha mikrofon nincs,az sem gond,de jól szigetelő,nagy fejű kellene.

#2932) zoli.22 - passz!Nézz utána a gép leírásainál,hátha írja.

[ Szerkesztve ]

(#2935) St3rling


St3rling
csendes tag

had szoljon:

http://en-us.sennheiser.com/dynamic-headphones-high-end-around-ear-hd-800

:D :D :D

amugy mikulasba: az orion nekem is bejon csak nem tom hogy milyen szoval tanacsok ide is johetnek :)

[ Szerkesztve ]

(#2936) hommeros válasza egyedülülő (#2933) üzenetére


hommeros
őstag

Sennheisert használok én is. :) Brutális minőség.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2937) NTonee


NTonee
veterán

szintén Sennheiser, ha nagy fejhallgatóról van szó. :) Viszont mostanában egyre többször pislogom a beyerdynamic fejhallgatókat.
Kis fülhallgató melóban meg most épp AKG, mert nem találtam olyan Sennheisert, ami tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#2938) Mikulásbá válasza St3rling (#2935) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez enyhe túlzás. :Y

Ezzel is úgy vagyok,mint az egérrel.Sok jó gamer egér van,de van közte olyan,amin ugyanaz a logó van,mint a laposomon,azt választom.Ha van is pici különbség valahol valamiben,azt egy egyszerű júzer úgy sem fogja észrevenni.

Ezért lesz jó a ROG Orion-még jól is néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#2939) egyedülülő válasza Mikulásbá (#2938) üzenetére


egyedülülő
őstag

"pici különbség" az eltérés hangzásban égbekiáltó tud lenni egy gamer és egy rendes márkásabb fejhallgató között.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2940) Mikulásbá válasza egyedülülő (#2939) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azért ez nem lehet olyan rossz : [link]

(#2941) NTonee válasza Mikulásbá (#2940) üzenetére


NTonee
veterán

persze, hogy nem rossz, ha gamer fülesről beszélünk. De tényleg hatalmas hangzásbeli különbségek lehetnek egy olyan fejhallgatónál, amit egy hangtechnikával foglalkozó gyártó csinál. Ezt igazából hallani, tapasztalni kell, hogy elhidd.

(#2942) Mikulásbá válasza NTonee (#2941) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szerintem az Oriont sem az ASUS csinálja,hanem bevásároltak.

(#2943) wanted5 válasza Mikulásbá (#2940) üzenetére


wanted5
őstag

egyáltalán nem rossz, csak ugye ennek a hangzása játékokra van kihegyezve, ezt figyelembe kell venni
egyébként engem a senheiser nem tud meggyőzni, legfelső kategóriában lehet jók, de közép és alsóban egyáltalán nem

jah és vannak külön topicok is erre, ott lehet jobban tudnának segíteni

[ Szerkesztve ]

(#2944) Mikulásbá válasza wanted5 (#2943) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen,majd olvasgatok,nem sürgős a vásárlás.

(#2945) NTonee válasza Mikulásbá (#2944) üzenetére


NTonee
veterán

a hangtechnikában komolyabban jártas szereplők is készítenek gamer headsetet. Az Audio-Technica is bedobott most egyet.
(legyen ez már inkább off ebben a topicban)

[ Szerkesztve ]

(#2946) vincevega


vincevega
csendes tag

Itt egy kép az alaplapról az ASUS fórumról (hogy nekünk ne kelljen szétszedni):

A SATA csatlakozók cseréjével kapcsolatban küldte ezt be valaki, látszik, hogy esélytelen megcserélni :U

Welcome to the mindfuck

(#2947) Mikulásbá válasza vincevega (#2946) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Megcserélni?A két egyforma SATA csatlakozót?Na azt minek?

(#2948) vincevega válasza Mikulásbá (#2947) üzenetére


vincevega
csendes tag

Sokan használják az M.2 SSD-t ami miatt nem lehet egy másik normál méretű vinyót berakni a bal oldali SATA III portba. A jobb oldali meg csak SATA II sebessségű. Azon agyaltak, hogy hátha a csatlakozó megcserélésével meg lehetne oldani, hogy a SATA III jobbra kerüljön, de ugye a képen is látszik, hogy az a rész is az alaplapon van, nem külön egység. Amúgy SATA II-vel kiadni ezt 2015-ben? Ezt nem tudom, hogy gondolta az ASUS.

[ Szerkesztve ]

Welcome to the mindfuck

(#2949) Mikulásbá válasza vincevega (#2948) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az igaz,a SATA II kicsit gáz.HDD-nek még el is megy.
Legalább ezt leírták volna a gép jellemzőihez,hogy mindenki így készüljön.Ja.és azt is,melyik a II-es és melyik a III-as csatlakozó!

(#2950) hommeros


hommeros
őstag

Borzasztó, hogy a ROG GameFirst III milyen laggot okoz. Ha valakinek hasonló problémája van, törölje le és probléma megoldva.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.