Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1950) Darth_Revan válasza St3rling (#1949) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Vagy input lag vagy rossz optimalizáció miatt az amit az AC4 esetében tapasztalok.
Konkrétan az, hogy Windows 8.1 alatt szaladok az AC4-ben és amikor az FPS leesik 60-ról 58-59-re, akkor picit megugrik a kép.
Próbáltam pre-rendered frame-t 1-re állítani, meg trippla pufferelést ráerőszakolni, de nem sokat segített.
Egyedül azzal tudtam jelentősen csökkenteni az ilyen megugrás számát az AC4-ben, ha Windows 7 alatt futott és nem 8.1 alatt, de nem akarok Windows 7-et hosszabb távon használni úgy, hogy "elvileg" 8.1 jobb gamer laptopokhoz+Asus is azt az OS-t adta hozzá ingyen.

Windows 7 alatt több ponton tudja tartani a stabil 60 FPS-t az AC4, mint Win 8.1 alatt és e miatt nincs "ugrás".
Most újraraktam a Win 8.1-et és megnézem, hogy segít-e a dolgon, ha kikapcsolok néhány olyan Windows szolgáltatást, ami ennél a gépénél már kb felesleges és csak erőforrást fog, mint a superfetch.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.