Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1727) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na jelenleg ez a helyzet:
a gyári 202-es BIOS-al Crysis 3 játszhatatlan, mert minden 3. másodpercben megakad a játék 1 pillanatra.
30 perc alatt a CPU-nak 2 magja throttlingol, mert eléri a 93C fokot.

204-es BIOS esetében Crysis 3 játszható, de a FPS kevesebbnek tűnik.
30 perc játék után itt is throttlingol a CPU 2 magja a HWInfo szerint, mert 96C fokra felmelegedett.

kb 1 akkorát káronkodtam ma, hogy ha a megboldogult hívő nagyanyám hallott volna, akkor tuti kitagadott volna, mint unokája.
Mindig, mindig kifogok 1 rosszul pasztázott ROG gépet (kivéve az USA-ból hozatott G73JH-t) :W
MM-be visszavinni nem tudom, mert műtétem volt és nem tudok megint kocsit szerezni, hogy bevigyenek, szervizbe meg nem akarom 1 naposan küldetni, mert tuti úgy járnék, mint a 330e Ft-os Lenovo gépemmel, hogy beadtam a TMX szervízbe, ott állt 3 hetet, majd visszakaptam agyonkarcolva és amikor kérdeztem, hogy "Ez mi?", akkor gondolkodás nélkül rám kenték, hogy "Már így hozta be, de ha FIZET, akkor kicseréljük a karcolt alkatrészt" ... köszönöm szépen :W

u.i.: legfrissebb NVidia driver van fent, még próbálom driverekkel szórakozni ... de nagyon úgy néz ki ,hogy 500e Ft-os laptopot hibásan kell használnom :W

Nem kicsit vagyok ideg!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.