Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rico6


rico6
csendes tag

sziasztok!

most vettem ezt a lapot [link] , amit nem értek:
"AMD Radeon™ HD 6000 sorozatú grafikus vezérlő a Llano APU-ba építve " -ezzel csak a cpu-ba épített grafikát használja ki?

"AMD® Dual Graphics technológia támogatása" -milyen kártyával mukodne?

koszi!

(#2) emptee válasza rico6 (#1) üzenetére


emptee
csendes tag

Szia rico6!

Az első kérdésedre reagálva: igen, azzal a CPU-ba (APU-ba) épített videovezérlőt használja. Nekem egy A6-3500-am van, abban pedig egy Radeon HD 6530D, elég jó teljesítményű, bőven elég.

A Dual Graphics-ra nem tudok választ, mert nem érint. De biztosan találsz a gyártó oldalán egy felsorolást, ha rákeresel.

Viszont érdekelne minden tapasztalatod az alaplappal kapcsolatban! Amióta megvan, milyennek találod? Milyen APU-d van benne? Mennyire gyors a SATA kezelése, mennyire megbízható a rendszer? Megköszönném, ha írnál konkrét hőmérséklet értékeket is (proci, alaplap). A chipset külön érdekelne, mert úgy tűnik, hogy a Hudson eléggé melegszik.

(#3) némo82


némo82
csendes tag

Sziasztok. A dual-vision ezekkel a kártyákkal működik(márka független elvileg) HD6450,HD6570,HD6670.
[link] ezt érdemes átnézni. :K

Óvakodj a csavarhúzóval járkáló programozóktól!

(#4) némo82


némo82
csendes tag

Nekem ez az összeállításom van: F1A75-M LE
A6-3650
8gb(2*4)gb corsair vengeance 1866
apu hűtő cooler master tx3
az apu 28 fokon megy alapon 34 volt a max játék alatt (lol.,warlock-moa)

Óvakodj a csavarhúzóval járkáló programozóktól!

(#5) emptee válasza némo82 (#4) üzenetére


emptee
csendes tag

Szia némo82!

Köszi az infókat. Azóta meg is vettem az alaplapot, és abszolút jók a tapasztalataim vele. :)

Nekem 30-31 fok körül van az A6-3500, de 45-49-re is felmegy nagyon megdolgoztatva. Hozzáteszem, hogy gyári hűtővel használom.

A chipset 26 fok környékén van úgy, hogy beállítottam neki egy 9 cm-es ventit, biztos ami biztos. :]

Neked milyen meleg a chipset?

(#6) némo82


némo82
csendes tag

29 fokot mért az aida a chipsetre. Kipróbáltad a dual-visiont? Kiváncsi lennék az eredményre.én most akarok venni bele egy hd 7770-et.( a fogyasztás végett) :) azt is jó lenne lemérni h mennyit fogyaszt, már csak idő kéne hozzá :D

Óvakodj a csavarhúzóval járkáló programozóktól!

(#7) emptee válasza némo82 (#6) üzenetére


emptee
csendes tag

Köszi.

Dupla videovezérlőt? Nem próbáltam, de szerintem nem is fogom, mert nincsen külön videokarim. (Amire használom a PC-t, tökéletesen megfelel az APU videovezérlője.) Így a fogyasztás is rendben van, átlag 30-45 W körül mozog. :)

(#8) rico6


rico6
csendes tag

sziasztok!

újra itt...nem volt valakinek olyan gondja a lappal, hogy kiesett a hang? ...legtobbszor csak újraindítás után jon helyre...
audiodriver a legfrissebb, bios szintén :F

(#9) emptee válasza rico6 (#8) üzenetére


emptee
csendes tag

Szia! Nekem nem volt ilyen tapasztalatom 32 bites Win7 alatt, szerencsére lassan már egy éve gond nélkül megy az alaplap. :)

(#10) rico6 válasza emptee (#9) üzenetére


rico6
csendes tag

ez most 64bites win8-on van, de elotte 64es w7alatt is ez volt a helyzet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.