Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus dvd-író nagy hiba! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ranger007


Ranger007
csendes tag

Hello,A lényeg az hogy kb 1 hónapja vettem a Medi M@rk-ban egy Asus Dvd irót 19.900HUF-ért a tipusát sajnos nemtom me a doboza nincs itthon, szoval hazahoztam beraktam és szépen müködik elismentem a tékába kihoztam pár jo filmet és DVD Shrinkel leis rendeztem öket :)) A gond kb 2hét mulva keletkezett, amikor irnám meg a dvd-t ugyekiválasztottam a nero-ban hogy mit akarok irni rákkattintok az irásra,elkezd halkan kattogni a dvd író és a nero kiirja hogy lézerpozicionálási hiba.ujraraltam a nerot,sőt még a windows-t is és semmi már próbáltam vagy 8 féle lemezt és még mindig csak lézerpozicionálási hiba bármeik dvd-iró progival.És az az érdekes hogy a dvd-t,és a cd-t rendesen beolvassa de viszont egyiket se irja.Az lenne a kérdésem hogy egy Asus dvd iró elromolhat kb 20dvd irása után? Asszem most nagyot csalodtam az Asus ban.

Asus a7n8x-E DELUXE AMD BARTON 2500+@3200+ (11x200)2x256MB Samsung 400ddr Sapphire Radeon 9800pro 128MB Chieftec 420W DualFAn Toshiba SD-R5112 DVD-R

(#2) Ranger007


Ranger007
csendes tag

Ja nemvettem észre hogy régen az aláírásomba beirtam a tipusát :B tehát ha valakit érdekel akkor ottvan.

Asus a7n8x-E DELUXE AMD BARTON 2500+@3200+ (11x200)2x256MB Samsung 400ddr Sapphire Radeon 9800pro 128MB Chieftec 420W DualFAn Toshiba SD-R5112 DVD-R

(#3) deicide


deicide
veterán

nekem ez alaplapcsere után jött elő. az írónak semmi baja, az ide meghajtókkal van gond, ha viás a lapod és xp-t használsz, akkor sürgősen tedd fel a 4.51es service pack-et és reménykedj, nekem ez oldotta meg a problémát. Esetleg próbáld meg átteni másik csatira ha az előbbi nem segít.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#4) Flashy válasza Ranger007 (#1) üzenetére


Flashy
veterán

fölösleges volt megkérdezni fórumban, vidd vissza. és ne csalódj 1 példány alapján egy egész cégben, kizárt hogy minden író amit gyártanak rossz.

(#5) [HUN]Richard


[HUN]Richard
csendes tag

Asus van nekem is

Semmi gond nincs pedig vagy 1000 DVD lemezt irtam vele

A tied elromlott vidd vissza gariba. Esetleg előtte probáld ki másik gépbe, bár szerintem rosz

(#6) _Hunter_ válasza Ranger007 (#1) üzenetére


_Hunter_
őstag

Csere egy újra, s ne vonj le belőle messzemenő következtetéseket. Nekem a pijó 107-sem szállt el, igaz most plextorom van mivel a srác nem tudott hozni pijót, de szerintem nagyon jó kis írók. Ez van. Becsúszott egy rossz példány.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#7) L3zl13 válasza Ranger007 (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lehet hardver vagy szoftver hiba.

Esetleg próbáld meg más író progikkal is. Főleg olyannal, ami nem ASPI-t használ.
Ha azzal is gond van akkor az író problémázik. Nekem mellesleg az utódja van. (DRW-0804P, PIO107 belsővel) És nagyon jól muzsikál eddig. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#8) jerry311 válasza Ranger007 (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

2 lehetőség:
- meghalt ---> vissza gariba, és cserélik.
- alaplappal van baja, pl nekem a yamaha íróm ment királyul, aztán alaplap meg proci csere volt és után ha nem ''Maximum'' volt kiválasztva írási sebességnek akkor elb@szott minden CD-t.

(#9) Gme


Gme
csendes tag

Ha RAID-et használsz érdemes áttenni normál portra ott is Master-re.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus dvd-író nagy hiba! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.