Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus drw-1608p3s

Hozzászólások

(#1) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Nos :
Van egy ilyen íróm és kiváncsi lennék hogy milyen ?
Milyen belső van benne menyire lehet jól használni .
Hallottam , hogy PIONEER belső van benn de nem tom melyik.
Az 110 vagy a 111 .
A RAM ot irja .
Nekem a gyári : 1.06 os firmware van rajt ez jó vagy rakjak ujabbat ?
Mert szeretnék a iközeljövőben kb 100 DVD t megirni vele Winyo tele és menjem dvd re .
Halottam még azt is hogy 40 eressel a jobb és annak a végén mint master.
Meg vmi más beéllításokat is mondogattak hogy BIOS ban igy meg ugy erről is szeretnék többet tudni , ha lehet.
Operációs rendszerem Windows Vista Ultimate 32 bit (tört) .
Az ASUS honlapon nem találtam ehez firmwaret.
Használhatom a xp 32 biteset ?
TDK lemezeket vettem 200 db ot TTH02 es azt mondta az eladó de még nincsenek a kezemben az lemezek , ugyhogy ezt nem tudom alátámasztani vagy cáfolni.
Erről is szeretném, ha mondanátok véleményt .
Jah és mégvalami vhogy hangosnak tűniki nekem pl mikor ilvas stb meg mikor ir is .
Van még 2 Sony írom egy CD mag egy DVD (másik gépben)
A cd iró nagyon halk gyári sony dobozos stb
A dvd író az ''noname'' fehér dobozban jött és nincs is rajt a sony logo az elején csak a felső matricán . De ez is mintha halkabb lenne,
Erről mit tudtok firmware megoldja ? stb..

Köszönöm előre is .
És bocs a hoszuságért

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#2) rszp


rszp
aktív tag

Asus drw-1608p3s = Pioneer 111

Érdemes ott nézelődni. Mindenre kapsz választ ha elolvasod. [link]

(#3) PPeter válasza HalasKYO (#1) üzenetére


PPeter
addikt

111D a belseje elméletileg, de voltaképp irreleváns, hacsak nem akarod keresztbe-flashelni. Mindenképp a lehető legújabb firmware-t tanácsos használni. Kábelt aszerint válassz, hogy milyen chipkészletű alaplapod és milyen eszköz-elrendezésed van, ha jól megy 80 eres kábellel is (nem vált PIO módba, nem akad le írás közben), akkor nem kell variálni. Vista alatt én flashelnék firmware-t egyelőre, más kérdés, hogy én most még nem is büntetném magam a Vista használatával, de hát aki divatból választ operációs rendszert, annak ez nem gond.
Azért hangos, mert gyors, ez ellen nemigen lehet mit tenni, a 12-16x-os tempónak ára van - ha 6x-osan írsz/olvasol vele, akkor csendes lesz. A TDK lemez erős közepes, új firmware nem ár hozzá, a kifinomultabb írási stratégia miatt.
Teljesen felesleges topik, a CD/DVD-írókkal foglalkozó általános témában, vagy a Pioneer DVR-111D topikban is kérdezhettél volna.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#4) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Köszönöm ako ne flasheljem a firmwaret vista alatt?
van még xp a gépemen ako ha aból bootolok, ako meg tom csinálni és utána rajtmarad az írón?
tehát vista alatt is jó lesz??

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#5) Rollreich


Rollreich
csendes tag

Nos.....
Már második pijonyír japán vackom hal meg egy éven belül.
Garanciálisan cserélnék megint, de újra csak pijonírre, az meg nem kell.
Ha az ASUS-ban is eme szutyok lappang meg ne vegyétek!

Éljenek az európai termékeke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#6) Sdi válasza Rollreich (#5) üzenetére


Sdi
addikt

Te millen Európai dvd írót ajánlasz :F

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus drw-1608p3s
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.