Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus cd-rw help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) roPHka


roPHka
senior tag

Lenne itt egy ASUS cd-író , 52x24x52x-es dobozos, amit megszeretnék venni,de nem tom' hogy érdemes-e. Szerintetek? A srác 17500Ft-ért ideadja, és 45000Ft-ról ír áfás számlát :), még jó, hisz span a gyerek :) Na mind1, a kérdés adott!

(#2) Angie™ válasza roPHka (#1) üzenetére


Angie™
addikt

Szerintem ne vedd meg! :D:C Drága:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) PPeter


PPeter
addikt

Ennyiért ez nagyon drága. Persze ha anyutól, vagy pénügyestől a cégnél :DD megkapod az ötvenezret rá a számla láttán, akkor elgondkodtató, de szerintem inkább vegyél 17ezerért egy Plextor Premiumot.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#4) Angie™ válasza Angie™ (#2) üzenetére


Angie™
addikt

Bocs Roph, nem bírtam kihagyni..:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Asus cd-rw help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.