Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ASUS alaplapszerviz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sasasoft


sasasoft
csendes tag

Üdv!

Az Asus P6T (sima) alaplapom szervizre szorul. Hosszasan leveleztem az Asus supportal és erre a megoldásra jutottunk. Maga a Support mondta, hogy ennél többet már csak az alaplapszerviz tudna tenni. Mikor rákérdeztem a szerviz címére és érdeklődtem, hogy miylen lehetőségeim vannak az alábbi választ kaptam:

"Alaplap javítás Magyarországon nem zajlik és kizárólag regisztrált nagykereskedéstől fogadnak alaplapot a csehországi szervizben, egyéb szerviz alternatíváról pedig nincs információnk."

Ez tényleg igaz? Nincs Magyarországon lehetőség Asus alaplap javítására? A javítás sürgős lenne. Amennyiben tényleg nincs hozzá Asus támogatá Magyarországon mi a teendő? Milyen további lehetőségeim vannak az alaplap javítására? Megbízható szervizre lenne szükségem.

Előre is köszönöm:
Sasasoft

(#2) #65675776 válasza sasasoft (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hello!

Láthatóan megtaláltad a megfelelő topicot is, nem értem miért nyitottál neki egy másikat.

A kérdésedre válaszolva: hivatalos Asus alaplapszerviz nincs az országban. Ez nem zárja ki a javítást, de ehhez neked kell megfelelő szakembert keresned. Amennyiben a lap már nem garos úgyis zsebbenyúlós lesz a dolog, hacsak nem valami blőd hibája van a lapnak.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ASUS alaplapszerviz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.