Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hali! Mindig is asus lapom volt,mert meg voltam vele elégedve! De mostanában egyre többet indul ujra és fagy ki a gépem!Nagyon melegszik a csipszethütö az alaplapon és valamikor be sem tudom kapcsolni!Ez azota van,miota feltettem a 007.003-as biost!Elötte egy 1.8 P4@2.7 ment benne stabilan!Szereztem egy 2.8 P4@3.5 procit és kicseréltem a vga-m 9800pro-ra!Ennyi változott!Winfos alol irtam a biost,lehet ez lenne a gond?A tápom hideg levegöt fuj,igy gondolom azzal nem lehet gond,pedig 300W-os!A lap P4P800SE,2x256DDR 400 RAM,Mercury táp,3 db vinyo, Cd iro! Ja! vettem egy CoolViva vga hütöt(HP) és nem fér be az Alaplapi csipszethütötöl!Erre is kéne valami megoldás!Tnx elöre is! :O

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) xcbiker válasza BITBOYS (#1) üzenetére


xcbiker
addikt

mindenképp egy tápcserét javasolnék! Legalább egy próbára!

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#3) BITBOYS válasza xcbiker (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi,az meglesz!Nem tud valaki véletlen egy jo tápot olcson?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) xcbiker válasza BITBOYS (#3) üzenetére


xcbiker
addikt

szerintem a chieftech 360W-os nem rossz

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#5) cosman


cosman
tag

Ja az elég ebbe a gépbe.
Kb 330 watt az áramfelvétel ránézésre.
Én a helyedbe vennék egy chipset hütőt is,ami mondjuk elég kicsi :)

https://westnotebook.hu/

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

HUNTKEY LW- 8520PLUS 400W! Ez megfelelne ebbe a gépbe?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) xcbiker válasza BITBOYS (#6) üzenetére


xcbiker
addikt

megfelel. :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8) BITBOYS válasza xcbiker (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor megveszem! :))

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.