Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Zord


Zord
csendes tag

Hát emberek egy kicsit dicsekedni akartam hogy én már megvettem a lapott magamnak és ilyen jó meg olyan jó. Egy hette vettem Stuttgartban a lapott a procit és a videokarit hozzá 1200Euro ~290,000Ft. . Három napig ment gyönyörüen minden egy nagy kat hang a házból kép eltün és nagy csend csend, kinnyitom nézelödök és látom hogy a Silicon Image chip közepén egy kráterecske ez peh:Y Szerencsére én kindolgozom tehát vissza tudom vinni a lapot és remélem a német boltosók késségsebek lesznek mint kiss hazánkban .Félreértés nelegyen nekem mindig ASUS lapom volt soha nem is voltak problémáim nem is szoktam tulhajtani a gépeimet, inkább veszek drágában gyárilag gyors alkatrészeket csak, arra akkarok kijukadni nessiesetek anyira ezeknek a csúcs kategoriás lapok megvételével hagyatok a gyártoknak a femerülö kissebb hibák kijavitására .Tudom ez egyedi esett csak hogy kedveteket ronnsam egy kolégám Gigabyte lapott vett szinén ilyen nForce4 -t. és ő is vihette viszza más hibával.Én tapasztalatbol tudom hisszen jomagam programozzo vagyok 10éve és ebböl élek hálistenek 1.5 éve németországban dolgozok .Tehát nesiesetek egy két honapott várjatok addig több gyártónak megjellenek az új modeljeik és nagyobb választék lesz és igy az árak is lemenek .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.