Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spensers


Spensers
aktív tag

Szasztok
Van egy Asus A7V8X lapom és az érdekelne hogyan tudom csökkenteni a feszt?
Van benne egy 2500+ Barton, csak eggyenlőre kevés hozzá a hűtőm FOP 32 :(
Alap 1.65 v kell neki de én kevesebb feszt akarok neki adni de a biosban nem lehet kevesebbet adni 1.65-nél csak többet, át kellene valahol jamerelni a lapot vagy hogyan tudnám csökkenteni a feszt???

Köszi előrre is.

(#2) Vaze


Vaze
őstag

hello nemtom hogy akor miben kulonbozik a lapunk de ugy tom hogy egyforma de nekem 1.6on megy a fesz.....

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#3) Vaze


Vaze
őstag

ohh bocs most latom csak hogy kulonbozo bocsi.....

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#4) Vaze


Vaze
őstag

most legalabb tudjuk hogy az az egy betuelteres 5 fesz jelent ;]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#5) Tütüm válasza Spensers (#1) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Hello!

ugyanilyen lapom van,még elején én is állítottam volna lejjebb a feszt,de el kell szomorítanom,hiába jumperelsz,1.65-nél nem tudod lejjebb rakni.

(#6) HiperG


HiperG
addikt

Nekem volt A7V8X-X em azzal se lehetett csökkenteni...
Ezzel levehetem 1,1 V-ra is :DD

Amúgy biztos meg lehet oldani olyan hidátvágással :DD

(#7) Spensers válasza HiperG (#6) üzenetére


Spensers
aktív tag

Hali
Aha Hát köszi annyira nem fontos csak gondoltam meg lehet valahogyan óldani de ha nem hát akkor sajna így jártam :((((:O

(#8) hobizoli válasza Vaze (#2) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Meg mintha kisse mas orajelu es jelzesu CPU-d is lenne...:C


hobizoli

több drón kell ;P

(#9) Spensers válasza hobizoli (#8) üzenetére


Spensers
aktív tag

Jaja van benne valami amit írtál:)

(#10) shtml


shtml
őstag

Én még régebben egy TUSL2-vel szereztem ilyen kellemetlen tapasztalatot. Az istennek sem engedett a default Vcore-nál kisebbet beállítani (a már csak hab volt a tortán, hogy 133 FSB alatt negyedelni sem volt hajlandó). Még a lábak drótozása-szigetelése sem segített.

Én akkor ezt úgy oldottam meg, hogy megkerestem a lapon a feszültség-szabályzó IC-t, leszedtem a netről az IC lábkiosztását és vékony reszelővel elfűrészeltem a megfelelő lábakat. Radikális megoldás, de mivel úgysem akartam már eladni, nekem megfelelt.

AMD-nél nincsenek VID lábak?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.