Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérem. Nos. Pár éve vettem egy gépet Asus a7v600 socket A chipset via kt600; sempron 2300+( 1567 MHz-ről feltaktolva 1900 MHz-re); ati radeon 9600 agp*8 a többi nem annyira fontos. Szóval jól működött minden kb egy évig. Akkor egyszer át kellett telepítenem a windows-t és mikor fel raktam a gkártya drivert akkor nem indult agp*8 lefagyott és ha nem az ati grafikus meghajtó újra indult és úszott az egész kép se játék se semmi nem ment rajta. Adtak sokan tanácsot és mivel garancia volt még rajta megreklamáltam mivel hibásnak tűnt, de nem tudták meg mondani mi a baj mert külön külön működtek (az alaplap és a gkártya) és ez igaz is volt mert ki próbáltam és másik gépen a gkártya ment. Szóval nem volt más választásom használtam agp*4-en, de egy pár hónapja már rosszabb lett. Most valahogy össze hoztam, hogy menjen agp*8 ( fórumokon olvastam és be tettem egy régebbi drivert az ati -ra) de mostanában semmiből semmi csak újra indul de nem klasszikusan a windows csak ki kapcsol mintha áramkimaradás volna és bútolásnál is csak harmadszorra indul be rendesen ha egyáltalán be indul és nem kell újra tenni a windowst mert néha különböző hibákat ír ki pl. nem találja a system 32/systemroot - ot stb. és be sem bútol, szóval valami hiba által be sem enged a windows-ba. Ilyenkor próbálom kijavítani dos- ban de néha már az sem segít és muszáj újra tenni.Próbáltam bele tenni egy másik gkártyát is de azzal is újra bútolt habár az ment probléma nélkül agp*8 - on és levettem vissza a proci teljesítményét is normálisra de az sem segített és napról napra egyre rosszab. Lehet hogy elment valami (proci, alaplap, vagy mi?).
Előre köszönöm a tanácskat!
Gyula

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2) Racecam válasza gyerpi (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez a kérdés elfért volna a ''Nem induló gépek topicja'' [link] témába.
Zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.