Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XeeN


XeeN
senior tag

Az 1ik baratom ma rendelt egy 2500+-os Bartont, a baj csak az, hogy a fenti alaplaja van. Igazabol nem is a moboval van a gond, hanem a verziojaval. Az asusnal utananeztem, de ott csak az 1.2-rol es a 2.0-rol irnak. Termeszetesen a legujabb biost meg fogja kapni, csak hat hivatalosan a 2.0-as lap tamogatja csak. Ez azt jelenti, hogy nem lenne stabil a gep 333-on?

Sajna a KT333-chipset verziojat nem tudom, ha tudnam, nem kerdeznem meg. :)

A legnagyobb segitseg az lenne, ha valaki olyan irna meg a velemenyet aki probalta mar a fenti alaplappal ezt a tipusu procit.

Thx. :)

(#2) gagyigeri


gagyigeri
csendes tag

HI

Nekem is ilyen lapom van. 1.02-es Tehát még régebbi. Szerintem nyugodtan vegyen bele a srác 2500+-os bartont,mert mennie kell.Másik fórumban azt olvastam, hogy az alaplap és a bios verziószáma közé vagy tehető,tehát ha az alaplapé 1.01-es feletti akkor új bios-al vinnie kellene. Majd ha pénzem lesz,én is csak procit fogok cserélni. Az eseményekről majd azért számoljatok be, én is kíváncsi vagyok.

(#3) XeeN válasza gagyigeri (#2) üzenetére


XeeN
senior tag

Hali!

Meg ma estem megmondom az eredmenyt. :) (remelem mukodni fog)

(#4) gagyigeri


gagyigeri
csendes tag

:) Remek,erre én is kíváncsi vagyok nagyon,úgyhogy kérlek ha kész lesz a gép akkor írd már le, hogy megy-e vagy sem.Előre is köszike.
Mellesleg ,ha nem is ismeri fel,annak ellenére még lehet ha manuálisan állítod be akkor kifogástalanul megy majd.

Sok sikert!

(#5) XeeN válasza gagyigeri (#4) üzenetére


XeeN
senior tag

Ha nem birja a 333-as Fsb-t, kap 266-ot+ szorzoemelest. Atmenetileg. :) Ha minden ok, este 8 korul leirom a tapasztalatokat.

(#6) gagyigeri


gagyigeri
csendes tag

Ha belenézek a bios-ba, akkor felajálnja a 333-at alapból,úgyhogy ezt szerintem tutira viszi.

(#7) XeeN válasza gagyigeri (#6) üzenetére


XeeN
senior tag

Nos meg a regi 1008-as biossal is mukodott a dolog, bar 1re rosszul ismerte fel a procit a lap. A legujabb biossal tokeletesen megy a gep 12.5x 166-on. Ez azt hiszem 2083 MHz, alapfeszen, stabilan. Feljebb nem probaltam mivel biosbol a 12.5 a max szorzo, alaplap leirast viszont nem talaltam. FSB-t nem emeltem, 1sorban idohiany miatt. :(

Btw: Ezen a frekin, 2800+nak ismeri fel az alaplap.

(#8) gagyigeri


gagyigeri
csendes tag

:)) Na nemmegmondtamaziskolájátneki :)
Köszi a válaszod.

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.