Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a7n8x & sempron 2800+ (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TeeJay


TeeJay
félisten

no emberek segítséget kérek.
én már nem tudok mit kitalálni

Asus A7n8x lapom van az Asus oldalán úgy van írva hogy a 1010-es BIOS támogatja a sempron procikat is.
vettem egy procit : Sempron 2800+ -> 2000Mhz 166Mhz FSB.
na most a BIOS-ban csak úgy indul ha 133Mhz az FSB ha 166-ra teszem akkor sípolás meg minden.
szorzót nem tudok állítani szóval a proci leggyorsabb módban is max 133x12-ben tud menni 166x12 helyett.

elméletileg a legújabb BIOS van a lapomon vagy van újabb csak az Asus nem tette fel?
másnak is volt ilyen baja?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2) TeeJay válasza TeeJay (#1) üzenetére


TeeJay
félisten

hú sikerült részlegesen.

a RAM-ot kivettem dual chanel módból és úgy elindult 2800+ 2000MHz-n a proci.
most akkor nem támogatja a memóriák párban járatását vagy mi a fene lesz?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#3) TeeJay


TeeJay
félisten

ilyet még nem pipáltam :DDD
megcseréltem a 2 memóriamodult és megy minden dual chanel-ben meg legjobb időzítés mellett is :D

hát ez nem semmi.
topik zárható megy már minden

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#4) Zero77


Zero77
csendes tag

Hy!
Szerencse h beleolvastam mert én is ijen összeállítást akartam összerakni csak a haverjaim lebeszéltek.Köszke

(#5) #95488640


#95488640
törölt tag

Hali!
Igaz nekem A7V8X-X-em van, de most akarom lecserelni a procit enis 2.8+ Semptronra, ez meg nemtudja a dual ch-t elvileg akkor el kell menyjen nem?

[Szerkesztve]

(#6) aXXon válasza #95488640 (#5) üzenetére


aXXon
senior tag

a tied egy taljesen masfajta lap. a topikinditoeban sem az volt a gond, hogy dualcsennel, hanem a ram modulok nem szerettek egymast gondolom ugy, ahoyg kellett volna... a tiedben is menni fog a sempron de egy bios frissites nem arthat

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7) Lortech válasza #95488640 (#5) üzenetére


Lortech
addikt

Már válaszoltam a másikban, nem kell mindenhova beleírni, ha nem kapsz 5 percen belül választ. :U

Thank you to god for making me an atheist

(#8) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Már az eredeti kérdést is illett volna a konkrét alaplap meglévő témái közül valamelyikben feltenni, így egy teljesen más alaplappal kapcsolatos hasonló kérdésre is ugyanezt tudom javasolni: kereső, és aztán a mgefelelő téma kiválasztása. Köszönöm. Ezt zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a7n8x & sempron 2800+ (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.