Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a7n8x (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tsigabiga


Tsigabiga
csendes tag

Hello mindenki!

A problémám a következő lenne. Hozzájutottam egy a címben említett típusú alaplaphoz, és valami oknál fogva, a primary IDE-n a slave sehogyse akaródzik látszani. Az összes létező variációt kipróbáltam már. Ez a normális, vagy én vagyok én vagyok a béna?:)

Előre is köszönöm

Tsiga

(#2) Terrorista


Terrorista
senior tag

Hi!

Nem hinném hogy ez normális..Esetleg nincs rosszul jumperelve valamelyik eszközöd. Rakd a vinyót masterre a másikat meg Cable Selectre és hátha....

(#3) Tsigabiga


Tsigabiga
csendes tag

Hát teszek egy próbát. De érdekes, hogy előtte egy NF7 volt, ami szintén ugyanezt bírta produkálni (meg még más extrát), ezért kicseréltem erre gondolván ez már jó lesz. Azért köszönöm

(#4) access_denied válasza Tsigabiga (#3) üzenetére


access_denied
senior tag

Ha ugyanezt produkálta, akkor a master/slave volt rosszúl belőve. Nem az alaplap volt a hibás.

(#5) fLeSs


fLeSs
nagyúr

LOOOOL! :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) zsoltee10


zsoltee10
addikt

A primary slave-n is vinyó van? Találkoztam már olyannal, hogy egyes Seagate meghajtók nem voltak hajlandók menni másik márkájú vinyó mellett slave módban. Tedd át secondary masterre, ha ez a felállás.

(#7) Jaq válasza zsoltee10 (#6) üzenetére


Jaq
tag

Ezt en is tapasztaltam, de meg regi WD vinyoval is.
De a Seagate vs. Quantum is tud szivatni rendesen :))

(#8) Tsigabiga


Tsigabiga
csendes tag

Újabb próbák után

Hát nem lettem boldogabb, pedig már minden variációt kipróbáltam. És ekkor gondoltam visszateszem a CD-írót a gépbe. Betesz, bekapcs, és mit látok, csak a primary master, és a secondary master látszik. Aszittem eldobom az agyam.
Hosszas próbálgatások után feladtam, mert már nincs olyan variáció amit ki ne próbáltam volna. Haljak meg nem értem. Ja és a két vinyó totálisan egyforma 40 gigás Maxtor.
Ez talán csoda lenne?:)

Tsiga

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asus a7n8x (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.