Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joló


Joló
tag

A kérdés az lenne,hogy n-force2 -ről ugyi n-force4-re váltok és barton prociról a64-re.Meg lehet-e úszni windows újra pakolás nélkül?Ha igen hogy?

Üdv: Zoli

(#2) Joló


Joló
tag

Na!Senki nem tud erre mit mondani?

Üdv: Zoli

(#3) strike-force válasza Joló (#2) üzenetére


strike-force
őstag

persze, ha nem akarod, nem muszáj újrahuzni a win-t legfeljebb egy kicsivel lassabb lesz a géped. ennyi.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#4) Joló válasza strike-force (#3) üzenetére


Joló
tag

Miért lesz lasabb?
Mielőtt kiszedem a régi lapomat felrakom rá a legujabb N-force drivert-t és szerintem ez megoldja a gondot!

[Szerkesztve]

Üdv: Zoli

(#5) Old Death válasza Joló (#4) üzenetére


Old Death
senior tag

figy kipróbálod... ha megy megy, ha nem akkor nem... egy win telepítés + driverek max 3 óra...
és nem poénból lett ez zárva: Bővebben: link
az alaplapok topicjában feltehetnéd a kérdést...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#6) anulu válasza Joló (#1) üzenetére


anulu
félisten

ha SATA vinyón van a rendszered, akkor 99%, h újrakell húzni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) strike-force válasza Joló (#4) üzenetére


strike-force
őstag

előző win által otthagyott szemetet senki nem takarítja le.
amúgy én proc csere után is ujratelepítettem a winfost, biztos ami biztos, és a tesztekben olyan 5% körüli sebességnövekedés volt uj win miatt. gondolom lemetn a sok szemét róla, és emiatt.
amit mondasz abban van igazság, de igénybevételtől függően ajánlott a win-t 3-6 havonta újrahúzni. (saját tapasztalat) ezzel csak halogatod a dolgot. :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#8) Joló válasza Old Death (#5) üzenetére


Joló
tag

Ott nem kaptam érdemleges választ!Ráadásul itt teljesen másról van szó!Amott egy páran vitatkoztak Erdokével egyett és a kérdésre semmi meggyőző választ nem kaptam!

[Szerkesztve]

Üdv: Zoli

(#9) Old Death válasza Joló (#8) üzenetére


Old Death
senior tag

a topicok amiket linkeltem azok az általad kinézett lapok totyikjai... azért linkeltem őket, h az egyikban/összesben tedd fel a kérdést...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#10) MUŁĐER válasza strike-force (#7) üzenetére


MUŁĐER
addikt

win-t 3-6 havonta újrahúzni. (saját tapasztalat)

nem tudom mit csinálsz a gépeddel, de ha normálisan karban tartod a win-t, akkor egyáltalán nem kell újrarakni...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#11) anulu válasza MUŁĐER (#10) üzenetére


anulu
félisten

nekem a rekord eddig 1,3év volt, akkor is alaplapcsere miatt pakoltam újra (NF7 -> K8NS)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Sir Riccio válasza Joló (#8) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Csatlakozom az előttem szólókhoz, minden bizonnyal el fog indulni a rendszered, -telepités és mindennemü beavatkozás nélkül is /SATA HDD esetén bizonytalan/ azomban tapasztalataim alapján a rendszered lényegesen lassubb lesz mint frissen telepitett oprendszer esetén, megéri a fáradtságot.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.