Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fredo


Fredo
tag

Üdv mindenkinek!
Sok mindent olvastam a két alaplapról. Jelenleg melyik a megbizhatóbb? Az ASUS-sal még mindig sok gond van, sípol stb.?

(#2) GeNeRaL_XT válasza Fredo (#1) üzenetére


GeNeRaL_XT
aktív tag

Egyérterlműen Asus a7n8x abból is a 2.0-és verziószámút mert az a nforce2u400-as!A legmegbízhatóbb amd-s lap nekem is ijen volt 1 évig :D

Asus A8N SLI Deluxe/AMD a64 3200+ s939@3500+/2x512 MB KINGMAX HardCore 500mhz/MSI NX6600GT 128mb PCI-E

(#3) Fredo válasza GeNeRaL_XT (#2) üzenetére


Fredo
tag

Az egyik üzletben ajánlották ezt az alaplapot, meg a koliban az egyik srác, de a fórumokat olvasva az ASUS A7N8X-E Deluxe-al sok embernek gondja volt. Újraindult gyakran és sípolt is. Nálad nem volt gáz?

(#4) Haaken


Haaken
tag

Nekem is ilyen lapom van:ASUS A7N8X-E Deluxe, eddig még soha nem indult újra és nem is sípolt!
Xp 2500+ Barton van benne és tökéletesem műkszik már fél éve/Hozzáteszem: fél éve egyfolytában megy éjjel-nappal, csak akkor volt kikapcsolva, ha valamit ügyködtem rajta/. :))

Minden VAN, csak jó helyen kell keresni!!!

(#5) Amigo78 válasza Fredo (#1) üzenetére


Amigo78
senior tag

pont ilyen asus lapom van ás nm bántam meg hogy ezt vettem:) bár lehet huzásra jobb az abit de sztem a többi alkatrészben jobb az asus

(#6) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ha nem Asus-t fogsz venni véged.

de komolyan

abigyót ne vegyél!!!:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7) Haaken válasza Amigo78 (#5) üzenetére


Haaken
tag

Hali!
Megvan még a toronyház!?
Van képed róla!?
Ilyesmit keresek.
Bocs, hogy ide írok!

Minden VAN, csak jó helyen kell keresni!!!

(#8) Amigo78 válasza Haaken (#7) üzenetére


Amigo78
senior tag

meg meg, sajna nincs képem rola (nincs fotomasina:( )

(#9) Haaken válasza Amigo78 (#8) üzenetére


Haaken
tag

Az kár!

De azért Thanks!

[Szerkesztve]

Minden VAN, csak jó helyen kell keresni!!!

(#10) kisninja válasza Fredo (#1) üzenetére


kisninja
őstag

Csak ASUS!!! (az abit a minöség rovására nagyon rá ment a tuningra)
Nekem is asus a7n8x-e(deluxe) +wifi van
-Nincs sipolás
-Nem idul ujra
-És véleményem szerint jól húzható
Nagyon jó kis lap csak jót tudok rola mondani :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#11) kisninja


kisninja
őstag

Apropó kérdezném mire jó az AGP PRO?
-Miben külömbözik a sima AGP-töl?
-Hogy tudnám kihasználni,vagy mivel?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#12) Vangelis válasza kisninja (#10) üzenetére


Vangelis
nagyúr

így igaz
abit = 1 év után halál............ ha 2 év garid van akkor szerencse de amúgy....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13) Vip®


Vip®
csendes tag

Csak félve merem megjegyezni,hogy nekem semmi bajom a lapommal( elötte ASUS mobom volt,azzal viszont volt böven). 1 pötty az AN-7nek. :P

Vip®

(#14) atosz válasza kisninja (#11) üzenetére


atosz
őstag

Tudtommal regebben voltak AGP PROs VGAk is elvetve, bar en nem talalkoztam eggyel sem. :) Ne foglalkozz vele. Nekem egy kb 4 evvel ezelotti KT133-as deszkamon is volt AGP PRo. :D

(#15) htibor válasza Vip® (#13) üzenetére


htibor
tag

Még egy pötty az AN7nek :))
Főleg mert péntek óta ez dobog itt a házban, és azért is erre tettem mancsomat, mert előtte a BH6-ot 5 évig nyúztam.
Az utolsó 2 évben non-stop DC ;-p
Részemről Abit is the king :))

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#16) Amigo78 válasza htibor (#15) üzenetére


Amigo78
senior tag

nekem is abitom volt elötte és kékhalálok stb

[Szerkesztve]

(#17) SylverBullet


SylverBullet
tag

Nekem is A7N8X-E Deluxe WIFI lapom van, soha semmi gond vele...

***AMD*** Forever......

(#18) csibuk


csibuk
csendes tag

Hali!
Nekem is Asusom van és minden ok!
A tunningról meg annyit, hogy az én 2500-as bartonom (lockos!!!) vígan megy benne 230MHz-es FSB-vel ;)

[Szerkesztve]

Asus A7N8X-E Deluxe - AMD Barton 2500@2530MHz - 2X256Mb 400MHz Samsung DDR - Radeon 9800Pro (400/390)

(#19) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A7N8X-E Deluxe van nekem is. Nem mondhatom, hogy tökéletesen elégedett vagyok vele. De nem hiszem, hogy az AN7 jobb lenne. Lehet egy adott példány jobb vagy rosszabb, de maga a széria szvsz ugyanolyan. (A nálam jelentkező problémák a chipsetből erednek szerintem, az meg ugyanaz.)

Komplett platform váltáson gondolkodom inkább.

Aki hülye, haljon meg!

(#20) FireLord


FireLord
aktív tag

Ilyen Deluxe alaplapot akarok venni!

Kérdésem:

Használtátok már a wifi-jét? Ha igen mennyire megbízható, jó-e valamire egyáltalán?

(#21) wiziloo


wiziloo
tag

Abit an7 re még 1 pont.:U Szerintem amdXP-hez ez a legjobb lap...
Nekem is ilyen van, és 100%-osan meg vok vele elégedve!!!!:))

(#22) tildy válasza wiziloo (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Sok kellemetlenségtől megkimelheted magad ha nem ezen emlitett asus lapot választod.
Minap épp pl. officet akartam raknia gépre, megállt minden, még bennem az űtő is, bitang lassú volt az egész.
Csak az oldotta mega dolgot, ha teljesen más ide kábelen volt a cd író.
szal..Ha már e kettő közül vacillálsz akkor semmiképpen ne az asus deluxe-E -t

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) tildy válasza FireLord (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha jót akarsz ilyen lapot nem veszel magadnak.
Én rengeteget szívtam vele.Rengeteget.
Akármi új dolog került a gépbe, mindig a szívás ment, lehet ez baszta el a sata vinyóm is.(Állandóan hülyéskedett vele a lap, nem akarta látni, meg veszélyben ezt irta ki...)
A problémák:
-Van úgy hogy nem hajlandó bebootolni az oprendszert
-szarakszik a sataval
-abszolút nem húzhatóbb a chaintech lapnál, proci feszt csak felfele tudsz állítani
-LASSÚ ide és memóriakezelés (tesztéérték alapján is rosszabb mitn egy nem ultras chaintech lapé, ami ráadásul másfél évvel öregebb is nála!!!)
Egészében véve nem vagyok megelégedve vele.Én is csak a wifi miatt, meg firewire, sta miatt vettem, de már ezerszer megbántam.Mindegy huginak jó lesz , sajna nem adhatom el mert sulinetes, de cserélni sem akarom...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Mr_Rob válasza tildy (#23) üzenetére


Mr_Rob
tag

Nem lehet, hogy csak egy rossz példányt fogtál ki?
Az én környezetemben is van több embernek is ilyen lapja. Én is most fogom erre cserélni a jó öreg KX333-asomat (Abit), a ventillátora már 1 év után zúgott, most meg nem tetszik neki, hogy még fél giga ramot dugtam le a torkán :) Ha egymás mellé rakom a kettöt el sem indul a win. Ha egy helyet kihagyok (4 foglalatos), akkor megy, de gyakori azóta a ''szabálytalan művelet''

(#25) tildy válasza Mr_Rob (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha rossz példányt is fogtam ki, ilyen indokokkal nem fogják kicserélni.És ahogy olvastam több embernek is volt mr vele hasonló gondja.
Köszönöm, de ez a lap annyi bosszúságot okozott nekem, hogy kösz de többet nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) #90996736 válasza Fredo (#1) üzenetére


#90996736
törölt tag

Bővebben: link

ebbe a topicba ha benézel (még 300 hsz sincs itt...szal könnyen átbogarászható sztem...) akkor közelebbi képet kaphatsz hogy A7N8X-E Deluxe/Deluxe/-X stb. lapok milyenek, kinek milyen gondja van vele. S-ATA-s problémákra is (ha lesz vagy ha kétséged van felőle) is adnak választ ...

nekem A7N8X-Deluxe-om van, ugye WiFi nélkül. tényleg nem egy tuningbajnok, és még se FireWire-t, se S-ATA-t se raidet nem tudom kihasználni. talán idővel. stabilnak stabil. passzív hűtés az északi hídon (Abit nem híres az alaplapi ventijeik megbízhatóságáról...). enyém kb többet van bekapcsolva mint ki :D DC rulez :)

sztem ha fáj a fogad a Deluxe extra cuccaira akkor nosza rajta :)

ha WiFi nem kell, meg gari sem (sajna én is használtan vettem) akkor enyémet is viheted 15eFt ért :D


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#27) VIZY


VIZY
tag

Szaisztok!

Szóval a kédésem nekem is egyenlő a topik címével: A7N8X-E Deluxe vagy ABIT AN7? Elolvastam a hsz-kat, de nem tudok dönteni... Van vmelyik alaplappal típus (sorozat) hiba? Konkrét válaszokat adjatok, indokoljátok meg, hogy miért azt válasszam, amelyiket írtátok!
Kösz.

Üdv!!!

(#28) VIZY válasza VIZY (#27) üzenetére


VIZY
tag

1. UP!

Üdv!!!

(#29) velizare válasza tildy (#23) üzenetére


velizare
nagyúr

ez így első blikkre akár táp is lehet. meg windóz. nekem csak annyi bajom van vele, hogy nem tudtam sulinetben szerezni, amikor vettem.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#30) Esmein


Esmein
nagyúr

Nf7-s v2.0 (nem nf7-s2(g) )
Szerintem. K7 alatt én messze kerülném az asus lapokat.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) velizare válasza VIZY (#27) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem tökéletesen működött eddig az asus. 1013as bios van benne, az alaplaphoz adott szoftver win alól flasheli a biost. csak olyat tudsz vele felrakni, ami hozzá való. ezen a platformon nekem nem kell jobb. majd ha a soyo legyárt egy deszkát s939re, akkor fogok legközelebb gépre költeni. de lehet, hogy akkor se.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.