Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Barton


Barton
senior tag

Ezt a topicot azért indítottam, hogy ha valaki érdeklődik ezekiránt a lapok iránt akkor bátran tegye fel a kérdéseit !!!
Szivesen válaszolok.

A MIDI enthusiast.

(#2) guest


guest
veterán

Érdemes-e most AZZA KT3ABX venni most, vagy várjak inkább valami KT266A-s alapra amig megjelennek?

prohardver vendég

(#3) Barton válasza guest (#2) üzenetére


Barton
senior tag

Nekem mint 2-ik gép van otthon egy Duron 800-al a legújabb BIOS val feltöltve állítólag az "Új" procikat is támogatja !!! Ennyi volt az új BIOS
commentjében !

Ha egy stabil gép kell csicsa nélkül és olcsó SDRAM-mal akkor OK. Gondolom a Motherboards.org-on már elolvastad a tesztet ha nem a www.azza.com.tw-n megtalálod a linket.
25 rúgóért nem rossz ÁR/Teljesítmény viszony.
Viszont nem valami overclockin' friendly !
Én nem nagyon húzom a procikat de jól meghűtöm !

Ha DDR-ben gondolkodsz akkor várd meg a KT266A-as verziót és ne a legelső revision-ből vegyél.
Én is megszívtam az A7A266-al !!!

Szerintem jó a mobo attól a kis hibájától eltekintve, hogy a Rendszer Hőmérsékletet nem méri! Legalábbis az enyémen le van tiltva 22C folyamatosan. De ilyet már láttunk ABIT-éknál is !

(#4) guest válasza Barton (#3) üzenetére


guest
veterán

Köszi az infót.

Jelenlegi Cel. 566-t akarom bővíteni.
Nem játék, hanem egy nagyon számolás igényes program futna írdatlan nagy állományokkal (10GB).

Stabilitás lenne az elsődleges, és gondoltam egy erős Athlon v. Duron jó sok memóriával lenne egy megfizethető alternatíva.

Üdv, Csaba

prohardver vendég

(#5) Barton válasza guest (#4) üzenetére


Barton
senior tag

Ha nincs lóve az upgradere akkor szerintem vágjál bele. Persze te is kifoghatsz egy rossz példányt.
Én már a 29 évemmel öreg rókának számítok, de
még ilyen jó mobom még nem volt ilyen áron.
Majdnem olyan gyors túlpörgetés nélkül, mint az A
betűvel kezdődő lapok(KT133A alapú).
7.2-es Mandrake + StarOffice van mellékelve valamint a Virtual drive ami szerintem Király egy program !!!
Na ennyit az hailingról.

Pá,

Manowar forever !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.