Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) cyberkind válasza VTom (#41) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most tolom ki a szériát, eddig megvan az 1 és 2, hát mit ne mondjak, nem értem az egész létrejöttét, mert ugyan jó a 2. rész, de közel sem kiemelkedő, amikor pedig megjelent, ugyanígy hidegen hagyott mint manapság. Számomra a legjobb AC a 4, mert az csak nevében AC, de egyébként egy jó kis kalóz szim. A Cyberpunk csak egy példa, ennek a példa lényege, hogy igazán jót és grandiózust nem lehet csinálni ilyen rövid idő alatt, de a Ubisoft nem is akar, elég csak megnézni, hogy az AC széria a 2 után minden évben jött 15-ig, mert "megtalálták" a tökéletes formulát, és ha nem hasal ekkorát a Unity, kétlem, hogy most itt tartanánk.

De egyébként az Origins valóban nem rossz, nekem a setting tetszik, a sztori csak mellékes már ezekben az új (17-től) AC játékokban, mármint ismét csak nekem.

(#40)Szabi89
Meglehet őket is érteni, csak rettenet unalmas, pláne 2015-ig volt nagyon az, amikor gyakorlatilag minden játékuk AC volt, csak átszkinezve, de mivel ette-vette a nép, ők csak kihasználták az egészet.

(#43)KRoy19
Az utolsó, igazán említésre való Ubi termés a Driver SF volt majd 9 éve, rettenet jó lett minden téren, de mivel a kritikák nem hozzák a pénzt, így az a széria is a süllyesztőben van, pedig az egy egyedi játék lett tőlük.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.