Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) gézu válasza robrob007 (#450) üzenetére


gézu
őstag

Nem jól értelmezted, amit írtam, a két modulos beállításokhoz képest 4 modulnál esetenként módosítani kell egy két paraméteren a biosban, ellenkező esetben dobálhat kéket. Ez lap és ram függő.
A CSX ramokkal kapcsolatban, ha nincs benne a kompatibilitási listában, akkor a netes fórumokon érdemes utánanézni, hogy van-e vele gond a lapodat tekintve.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#452) N_A_S válasza jaffa 2843 (#429) üzenetére


N_A_S
veterán

A ping javításra át kell kapcsolni (nyílra kattintással a mini ablakon vagy, jobb klikk/forgalomalakítás/ping javítása)

Ha ez már megvolt akkor:

-tedd újra, kalibráld be a kapcsolatot
-ha routeren vagy, akkor az összes gépre fel kell rakni és együttműködő módba kell állítani

https://tinyurl.com/phnas

(#453) jaffa 2843 válasza N_A_S (#452) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

megoldódott már. ujratettem.. ugytűnik nem szereti ha a prioritásokkal babrálok

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#454) ooooobi


ooooobi
senior tag

ezt a drivert próbálta már valaki esetleg? Etron USB 3.0 Version 0.104

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#455) N_A_S


N_A_S
veterán

Az Extreme4 Gen3 lapok már kaphatók.

https://tinyurl.com/phnas

(#456) robrob007 válasza N_A_S (#455) üzenetére


robrob007
tag

Hol?
A lucid virtu egyébként mire jó? Játékoknál vagy csak konvertálásnál segít?
Köszi a választ!

(#457) N_A_S válasza ooooobi (#454) üzenetére


N_A_S
veterán

Felraktam de sajnos nincs USB3.0 eszközöm amivel ki tudnám próbálni.

robrob007
Én nem használom, de úgy tudom csak konvertálásnál hoz pluszt. Nálam a 4GB ram miatt van kikapcsolva, zavar hogy levesz a memóriából és mostanában nem konvertálok

Ha valakit érdekel hirdetem a lapom (bő 1 hónapos Extreme4), 36K

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#458) milan18


milan18
aktív tag

Hello miért veszik mostanában többen a z68-as lapokat mint a p67-eseket?
Miben jobbak a Z-és lapok?

[ Szerkesztve ]

(#459) N_A_S válasza milan18 (#458) üzenetére


N_A_S
veterán

(#460) Frenky89 válasza N_A_S (#455) üzenetére


Frenky89
őstag

Kíváncsi leszek mikor terjednek el a magyar kiskereknél.

(#461) Fail3D!


Fail3D!
addikt

gondolom attol fuggeltneul hogy kiadtak masik 3.0 usbvel az uj lapot gondolom megfogjak majd oldani az etronost is e nem gondnoljak azt hogy 1 selejtel kiszurjak a szemunk es ennyi.

(#462) banderasz77


banderasz77
addikt

Sziasztok!

Kinéztem magamnak 2 lapot.

1. Asrock P67PRO3-B3
2. Asrock Z68PRO3-B3

Melyiket kellene megvenni 2500k alá?

(#463) banderasz77 válasza N_A_S (#457) üzenetére


banderasz77
addikt

Miért adod el?

(#464) Atla válasza banderasz77 (#462) üzenetére


Atla
senior tag

Ha használni akarod a processzor grafikus magját akkor Z68,ha nem akkor P67.
Konvertáláson kivül nem nagyon veszed hasznát az IGP-nek,fogyasztásban csekélyek a különbségek is,kivéve ha két VGA-van a gépben.
Nekem GTX 460-am van eléggé visszaveszi ő magát 2D-s alkalmazásoknál.
Én kicsit megbántam h ezt vettem,ugyanis a sok monitorcsatlakozó az alaplapon elfoglalta a helyet,és igy nem maradt csak 4 USB, 2 USB3 /Erton/,hangnak 6 db jack + egy optikai,és egy darab ps2-es csatlakozó a billentyűnek.
Illetve a helyedben én megnézném még azokat a gen3-as lapokat amiket pár hsz-el ezelőtt
tárgyaltak,mert azokon normális USB3 csatlakozók vannak.

Azt én nem tudom megmondani h mi a különbség az erton és a rendes USB3 között,de állitólag ezek lefagyasztják a gépet.Majd valamelyik okosabb többet mond erről mert nekem nincs jelenleg USB3-as eszközöm.

(#465) banderasz77 válasza Atla (#464) üzenetére


banderasz77
addikt

A B3 nem azt jelenti véletlenül?

A hátlapokat most néztem, 2 USB csati bánja.
Az Etronhoz van valami driver, mondhatna valaki róla valamit, okés lett-e a dolog így.

[ Szerkesztve ]

(#466) N_A_S válasza banderasz77 (#463) üzenetére


N_A_S
veterán

Ki akarom próbálni a Gen3-ast, meg az jobban tetszik kinézetre - lehet flémelni :P ;]

(#461) Fail3D!
próbáltad az 104-es drivert?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#467) Fail3D! válasza N_A_S (#466) üzenetére


Fail3D!
addikt

egyenlore nem hasznalom a 3.0 szoval nem erdekel.. de kesobb akar ha elakarom adni azert ne 1 hasznalhatatlan vackot adjak el:D

(#468) zso85 válasza N_A_S (#466) üzenetére


zso85
tag

Nekem már úton van :DD . Remélem nem fogok csalódni!!!

Aki szivárványt akar látni, annak el kell viselnie az esőt is.

(#469) Ati_X_321


Ati_X_321
aktív tag

Sziasztok!

Nekem Z68 Pro3-am van, és kíváncsi lennék, hogy i5 2500k-val ki meddig jutott a tuning terén.
Nem tudom volt-e már, de ha van USB storage rákötve a gépre, és nyomsz a UEFI-ben egy F12-őt, akkor leprintscreeneli a beállításokat.

(#470) stranger28 válasza zso85 (#468) üzenetére


stranger28
addikt

Majd írd le milyen, nagyon érdekel. :)

(#471) banderasz77 válasza stranger28 (#470) üzenetére


banderasz77
addikt

Engem is... :R

(#472) stranger28 válasza banderasz77 (#471) üzenetére


stranger28
addikt

Tesztek alapján amúgy ugyanolyan jó mint a sima extreme4, csak nagyon fekete. :DDD Meglátjuk mit erősít meg ebből.

[ Szerkesztve ]

(#473) Attix82


Attix82
őstag

Teljesen mind1 milyen lap, egy általános tuninghoz bármi megteszi :) Nekem Z68 pro3 van 4+2 fázissal, de 4,8 ghz-et simán kihoztam.

(#474) stranger28 válasza Attix82 (#473) üzenetére


stranger28
addikt

Persze erre vannak kitalálva. :D Csak én crossfiret építek és akkor már drágább kell. Kérdés, hogy a "sima" vagy a gen3. Fekete-arany jobban nézne ki a házamban, kb ennyi előnye van. :)

(#475) Erdei88


Erdei88
veterán

Belépek a klubba egy Z68 Extreme3 Gene3-al
Tegnap kaptam meg, még csak ismerkedek vele. Viszont a doboz tartalma elég szolid volt. 2 sata kábel, egy cd, és egy Sli híd, audio kábel és user manual.

(#476) Frenky89 válasza Erdei88 (#475) üzenetére


Frenky89
őstag

ASRock-éknál sajnos csak Extreme4-től felfelé pakolnak mindenféle földi jót a lapok mellé, ha jól látom. :o

(#477) Erdei88 válasza Frenky89 (#476) üzenetére


Erdei88
veterán

Rossz topikba válaszoltam :D

Nem is baj, a lapról ne spóroljanak le semmit. Sli hidat és egy Sata kábelt használok most is, többi felesleges.

(#478) Fail3D! válasza Erdei88 (#475) üzenetére


Fail3D!
addikt

nekem ext4 van de ennel tobb re en sem emlexem hogy kaptam volna:D

(#479) Erdei88 válasza Fail3D! (#478) üzenetére


Erdei88
veterán

Pedig valamivel többet kellett volna

(#480) Fail3D! válasza Fail3D! (#478) üzenetére


Fail3D!
addikt

de remlik volt usb 3.0 cucc amit a floppy nyilsaba tudtam rakni:) na ezt beraktam designbol:D es ennyi ill meg az sli kabelt hasznalom... a tobbihez nem nyultam mert minek bontsam ki oket ha mar van hasznalatban tobb

(#481) banderasz77 válasza Attix82 (#473) üzenetére


banderasz77
addikt

Miért nem 4,8-on tolod akkor?

(#482) Attix82 válasza banderasz77 (#481) üzenetére


Attix82
őstag

Egy gtx460 mellett?:) Full low beállításoknál is 99% megy a gpu 4,4 Ghz-en is....már ez is felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#483) banderasz77 válasza Attix82 (#482) üzenetére


banderasz77
addikt

Értem. GTX 560 Ti-hez szerinted mennyi kellene? FullHD lesz.

(#484) XaraX válasza banderasz77 (#483) üzenetére


XaraX
addikt

4000 max 4200.

(#485) banderasz77


banderasz77
addikt

Már csak az a kérdés, hogy Z68PRO3-B3 vagy P67PRO3-B3 menjen alá. Ha egyformán stabil és tuningolható, akkor szerintem Z68 lesz. Javaslat?

(#486) Attix82 válasza banderasz77 (#483) üzenetére


Attix82
őstag

Ha simítás meg minden rajta van még alapon is elég....VGA dolgozik játékokba leginkább.

(#487) Fail3D!


Fail3D!
addikt

uj valaki segiteni hol tudom kikacpsolni az igp-t? mert elmeletileg kikacpsoltam de megszi az 1 gb ... hogy tudom letiltani vegleg?:)

(#488) XaraX válasza Fail3D! (#487) üzenetére


XaraX
addikt

(#489) Fail3D! válasza XaraX (#488) üzenetére


Fail3D!
addikt

a 64 rol 1024 es a 256 rol maximumra allitom akkor vissza kapom az 1 gb om? mert a tobbi ertek az stimmel ami nalad van.

(#490) XaraX válasza Fail3D! (#489) üzenetére


XaraX
addikt

Nálam így van, és nem hiányzik 1 MB ramom sem a 8 gigából.
Gondolom, a rendszer tulajdonságainál hiányolod.
[link]
Asrock oldalán kint van az 1.60G bios, ha valakit érdekel esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#491) Fail3D! válasza XaraX (#490) üzenetére


Fail3D!
addikt

zarojelben oda van irva 6,99 hasznalhato es megol az ideg hogy hova tunt de megprobalom beallitnai ahogy neked van hatha az a 2 ertek megoldja...

(#492) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!

Nézegetem az Asrock Z68 Extreme 4 és az Asus P8Z68 V alaplapokat. (Asus lapom ez az első, ami most van. Asrock lapom meg még sose volt.)

Olvasgatom itt a hsz-eket, de nem értem ezeket a random kék halálokat. Ez mennyire jellemző az Asrock Z68-as lapokra, vagy ez inkább tuningnál jön elő? mert azt én nem nagyon tervezek. A kérdésem mennyire jó, stabil az Asrock Z68-as széria?

A válaszokat előre is köszönöm!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#493) Fail3D! válasza XaraX (#490) üzenetére


Fail3D!
addikt

na ugyan azt bealitotam es ugyan ugy eltunik 1 gb...

(#494) Frenky89 válasza Erdei88 (#477) üzenetére


Frenky89
őstag

Igaz, ezért is ácsingózok egy extreme3-as z68-ra - lehet jól jön még majd az a +eSATA, stb... Nekem csak +1 SATA kábel kellene amúgy (SSD, HDD, DVD), de ez legyen a legkevesebb probléma, ha a lap egyébként jó.

Majd egy kis review-ot szabad kérni a lapodról, ha már egy kicsit összebarátkoztatok? :) Ventiszabályzási lehetőségek érdekelnének, meg kíváncsi vagyok úgy egyáltalán milyen.

(#495) Atla válasza Fail3D! (#493) üzenetére


Atla
senior tag

nállam nincs letiltva és mégis megvan mind a 8 GB.
Rendszer tulajdonságainál.

(#496) Fail3D! válasza Atla (#495) üzenetére


Fail3D!
addikt

megoldodott de ne kerdezd mitol... 2 hetig nemvolt jo es most ujra 8 gb van...

(#497) Erdei88 válasza Frenky89 (#494) üzenetére


Erdei88
veterán

Az első PCI-e lejjebb van mint az UD4en, így kevésbé fűti a Silver Arrow-t a 480. Sli esetén eltakarja a reset gombot a második kártya. A bekacsolót is csak óvatosan lehet elérni. Ramok is távolabb vannak a cpu-tól.
Tuningban leesett az állam, jobb mint az UD4. 4,5Ghz-hez kell akkora fesz mint UD4-ben 4,4-hez. Egy anomáliával sem találkoztam még. UEFI-vel most találkozom először,hatalmas találmány.
Összességében akinek nincsenek extra igényei, és nem akar 2 kártyánál többet nagyon jó választás 33k-ért.

(#498) Frenky89 válasza Erdei88 (#497) üzenetére


Frenky89
őstag

Köszi!

(#499) gabson


gabson
csendes tag

Helló vásároltam egy Asrock z68extreme 4 lapot egy 2600k procival tudnátok írni tuning beállításokat ami nálatok bevállt hogy ne keljen küszködnöm mert elég barangoló a biosa még nekem előre is köszönöm :R

(#500) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Láttam megjelentek az új Z68-as alaplapok. Az lenne a kérdésem, ezeken már működnek az USB3-mas csatlakozók? úgy hallottam nem Etron van már rajtuk.
Mert valószínűleg cserélnem kell az alaplapom (Z68 PRO3). Új házat szeretnék, aminek van USB3-mas csatlakozója, Pro3-hoz meg azt hiszem nem tudom hozzácsatlakoztatni, a ház USB3-s csatlakozóját.
Ezt néztem ki ASROCK Z68 Extreme3 Gen3.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.