Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  AsRock M3N78D FX probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DeepR3D


DeepR3D
csendes tag

Üdv,

A téma nem biztos, hogy tükrözi a problémát, a helyzet a következő:

Összeraktam magamnak egy új gépet, és olyan helyzet állt elő, ami meghaladja a képességeimet. :(

Egy AsRock M3N78D alaplapban egy Phenom II x4 965 BE (3,4 Ghz), 4870X2 Top OC kártya, 8 GB 1,6Ghz Micron ram, rákötve egy 750W-os Chieftech tápegységre.
A probléma, hogy a powergomb megnyomása után az első képnél megáll (zöld háttér, feliratokkal, press ... to enter ... stb), vagy ha elkezdem a bekapcsolás után veszettül nyomkodni a 'del'-t, (a zöld kép mutatása nékül) van, hogy tovább ugrik a parancssoros felületre, ahol kiírja a procit, a ramot helyesen, és hogy "entering bios", és ott áll meg (nincs villogó kurzor se).

BIOS resetet próbáltam jumperrel, semmi változás. Sajnos ők az egyetlen AM3(+)-os alkatrészek a lakásban, szóval nem tudom letesztelni mással.

Én az alaplapra gyanakszom, bár nem tudnám megmondani miért. :F Valami szakértő segítségét kérném! :R

Előre is köszönöm, D.

(#2) DeepR3D válasza DeepR3D (#1) üzenetére


DeepR3D
csendes tag

Ha esetleg valaki ide téved: A probléma gyökere megvan, a dvd meghajtóm még IDE, ha rá van dugva meghal, ha nincs elindul.

De így nem tudok windowst telpíteni, ráadásul nem hiszem hogy ez normális lenne. :/

Várnám a megoldás javaslatokat!

(#3) CoolMan válasza DeepR3D (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

A kérdésed tedd fel a Nem indul és mi a baja a gépemnek topic-ban.
Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  AsRock M3N78D FX probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.