Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7421) Fantomas80


Fantomas80
tag

Sziasztok!
Mióta az 5600X procim van random újra indul a gépem. Van amikor egymás után többször is végén alap bios beállítással indul el. (még az idő beállítást is elfelejti ilyenkor) olyan is előfordul hogy napokig semmi baja. Amikor így vacakol biosba bele lépve is előfordul hogy újra indul. A Ram frekvencián kívül nem húzok rajta semmit (XMP- beállítások 3200 Mhz). De a többszöri úja indulás után alapon 2600Mhz nél is előfordul .
Proceszort nem húzom abszolút. Vízhűtés van rajta nem melegszik túl.
A legújabb bios van fent a lapon.
Konfigom : ASRock X570 Phantom GamingX 570X ,Amd Ryzen5 5600X, Samsung 970PRO 512, Samsung 960Pro 512, Crucial ballistix 32gb (2x16gb) ddr4 3200mhz, Sapphire 5700XT Nitro+ 8G, Seasonic FOCUS PLUS 850W Platinum
Esetleg valakinek ötlete? Vagy mivel kellene esetleg tesztelni? Hiba üzenet semmi nincs.
Csak eza random újra indulás

Azóta próbáltam Memtest86 ram hibát nem írki de a teszt közbe kb 15 perc után itt is előfordult hogy újra indult. De olyan is volt hogy ment egy órát. Én kapcsoltam le
Aida64 Streszteszt itt is előfordult hogy újra indult. De olyan is volt hogy ment órákig is.

Most pár perce azt csinálta böngészésközbe újra indult egy másodpercre se aztán megint és megint. Mintha valaki lefel kapcsolgatná a tápfesz kapcsolót. Kb 5-6 dik újra indulás után most megy.
Előre is köszönöm válaszotokat ha valakinek lenne ötlete! :F :F :F

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.