Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7067) bot1978 válasza grizlisandor (#7066) üzenetére


bot1978
senior tag

Van az az érzésem, hogy nem ez az utolsó meglepi az „F” változattal kapcsolatban.
Tényleg rengeteget változott előnyére az Asrock, de ha valaki Asrock-ot vesz az még azért szerintem egy kompromisszum.
Vállalható, én is bevállaltam, de az. Egy olcsóbb Asrock olcsósításait viszont én már kerülöm. Ott már szinte biztos, hogy valami lesz.
Nem azt mondom, hogy beleköpnek a szádba, csak ha most egy olcsónak egy utólag taknyolt még tovább olcsósított változatát megveszed és utána még te kezded, hogy de még ez is legyen, meg az is legyen … hát … azért az már nem egy túl jó tárgyalási pozíció.

Lehet, hogy nekünk az a 2-3-4 ezer forint pénz még, de sok devizában már borravalónak is kevés. Szerintem itt már nem azt kell nézni, hogy mi a különbség két változat között, hanem azt, hogy melyik az utólag gyorsban taknyolt változat, amikor már látszottak a konkurencia árai és gyors ki kellett jönni még valamivel. Az ilyen hozzányúlásokat kell szerintem kerülni, mert nem szoktak jól sikerülni. Többnyire kiderül utólag ...valami...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.