Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) #19617792


#19617792
törölt tag

Hi!
Nekem is Asrock lapom van: P4I65GV lassan 3 éve van meg eddig az ég adta világon semmi gond nem volt vele!!! Pedig ez nem egy DFI v. eVga lap. Na mid1. Az az érdekes míg a sima P4I65G-n minden vid.kari megy addig P4I65GV-n alig néhány (nekem tetsző) vidkari megy!
Ez mitől van? Azt írják AGI8x értem h ez ''Asrockos AGP'' De a kettő közt mi a különbség?
Fizikailag van különbség vagy szoftveresen (chipset felőli butításra gondolok)?
nagyobb márkákról annyit h: uncsitesómnak Asus P4S533-x lapja van a mem. (Samsung 512 DDR400 hibátlan darab én lapomba megnéztük és hibátlan!!!) miatt néha befagy!!! Ki kell neki venni a ramot h letörölgesse és visszarakja utána 2 hét és nem jó!!! Ennyit erről! + hangkártyája sípol ezerrel! kb. pí-píííííí-píí összevissza!!!
Haveromnak MSI 875P Neo-fisr)lapja van ugyanígy ram probléma pedig neki 2*1GB Kingston DDR400 ECC ram és ugyanígy plusz néha magától be-kikapcsol a gép táp: 450W chieftec (ezt is nálam megnéztük és milyen? jóóóóóóó) ismerősnek Asus P4SDX volt meghalt az agp a biosszal és két dimm-el együtt!!!! Se szó se beszéd!!! Nekem is alapértéken ATOM-stabil nem húztam egy percig se :( nem baj! Úgy is tervezek másik gépeet ASROCK Conroe945g-dvi lappal! Erről mik a vélemények/tapasztalatok(élmények...) tuning nem izgat tudom h jó de inkább nem akarom elrontani :U Ehhez mit szóltok?

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.