Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6072) meszimate22 válasza ggg1 (#6069) üzenetére


meszimate22
csendes tag

Sajnos én sem értek hozzá ilyen szinten. Az SSD-t hozzá tudom adni a Boot Device-hoz de a végeredmény az amit leírtam. A mindenhol kijelzi ezt az M.2 ssd-t ahol kell. Advaced-Storage configuration-nél is.

Mikor win10 telepítésnél kiválasztom ezt az ssd-t akkor létrehozom vele a megfelelő partíciókat. (új gomb) majd innen szépen feltelepül a win10 minden hiba nélkül.
Próbáltam több féle CSM beállítást is. Igazából az összes beállítást végig próbáltam. :))

Írtam az Asrock Support-nak, ők azt mondják hogy nekik sikerült. Plusz ezt az instrukciót kaptam:
Here are some suggestions:
1. Please use different USB port and try.
2. Please use different operating system installation file and try.
3. Please leave only the CPU,CPU fan, one memory module and M.2 on the motherboard and try to install OS.
4. Kindly clear CMOS and try. (Pg.28)

@Sub-ZeRo
Igen, nincs benne a támogatottsági listába de az Asrock szerint működnie kéne. Olyan létezhet h csak félig kompatibilis?? :DD Mármint adattárolásra tudom használ, programokat is tudok róla futtatni csak OS-t nem.

Neten egymásnak ellentmondó infókat találok hogy mégis milyen beállításokkal kell mind a pendrive-ot elkészíteni, mind telepítés alatt milyen BIOS beállításokat kell használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.