Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) Chp


Chp
őstag

Sziasztok! Egy ilyen MSI-t néztem ki magamnak, viszont SEHOL sem lehet beszerezni, mert egyszerűen nincs olyan bolt amelyik forgalmazná, így lehet, hogy egy ilyen ASRock lesz belőle. Van valakinek ilyen, meg szabad venni? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3502) aminosav


aminosav
csendes tag

Sziasztok!

Van egy ASRock G31M-GS alaplapom 1 GB DDR2-es rammal. Ha ezt bővíteni szeretném még plusz memóriával akkor azt csak DDR2-es rammal tudom megtenni? A könyvben 240-pin DDR2 van irva. (a DDR3 és DDR2 foglalat különbözik??)

(#3503) rob83 válasza aminosav (#3502) üzenetére


rob83
aktív tag

Igen különbözik!

Csak DDR2-t tudsz belerakni!

DDR2 vs DDR3

[ Szerkesztve ]

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3504) Kernel válasza rob83 (#3500) üzenetére


Kernel
nagyúr

Kettő van hátul, kettőt előre lehet kivezetni, amihez persze USB3 kivezetést is be kell szerezni. (Talán nem mondok újat, hogy a négyvezetékes USB2-aljzat nem jó hozzá, itt már 8 vezeték van, csatlakozónként.)

Egy közeli üzletben rendeltettem, mivel postai úton nem akartam, arra gondolva, hogy ha netán garanciális probléma adódna (lap+ram+proc), egyszerűbb lesz oda visszavinni, mint postázgatni. De ez vidéken van, így nem hinném, hogy érdekes a cím. Továbbá nekem így valamivel drágább is, mint egyes budapesti árak, amit az Árgépen látsz stb.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3505) rob83 válasza Kernel (#3504) üzenetére


rob83
aktív tag

Értem köszi!

Szerintem én is ilyet veszek!

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3506) Kernel válasza rob83 (#3505) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez egy ördögi kör, mert ha még párezret ráteszek, H77 lapot is vehetnék, ami megint kicsivel többet tud. Úgy mint RAID, Intel Smart Response Technology, natív SATA3-ból is több van rajta, ha jól veszem ki. Itt írnak a különbségekről:

http://www.avsforum.com/t/1414975/motherboard-choice-asrock-b75-vs-h77

De akárhogy nézem, emiatt már nem módosítom a rendelést, mert ezek nélkül tudok létezni. Az ISRT például úgy működik, hogy RAID-be kell állítani a rendszer HDD-t és egy SSD-t, és akkor gyorsítani fogja a Windows, illetve a gyakran használt programok betöltődését.

Csak szerintem én az egész Windowst SSD-re teszem majd (ha veszek valamikor), így nem igazán vágom, hogy mennyiben lenne jobb az ISRT, amiben a Windows úgy dolgozik, hogy HDD+SSD. Talán jobban kíméli az SSD-t és/vagy kisebb is elég belőle. Mindamellett a RAID-be állítás sem igazán jó nekem, mert inkább kell a SATA HotSwap.

De ha nem SSD, egyelőre RAMDrive-ot is kreálhatok, ami gyorsabb a jelenlegi SSD-knél is.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3507) rob83 válasza Kernel (#3506) üzenetére


rob83
aktív tag

Igen nekem is ez a dilemmám!

A Raid-et nem használom,a rendszer nekem is SSD-n van így is nagyon jó!

A RAM disc nekem nagyon nem jött be, a leállással voltak gondok 4-5 perc! :F

Szerintem marad ez a lap! :R

[ Szerkesztve ]

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3508) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az probléma, hogyha egy fokozatosan felpörgő veni zaját (vagy affélét) hallom hangszórón keresztül?? ;] (de igaz... :Y :O )

Egy, másfél hónapja bizonyos frekiket hallottam, most tiszta felpörgést, leállást, kb egy percig...

Most vagy valaki meghackelte a gépem, és szórakozik, vagy tönkremegy az alaplapom (Asrock h61mU3S3)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3509) ledgeri válasza ledgeri (#3508) üzenetére


ledgeri
nagyúr

visszavonom a ventis rész (benéztem egy youtube vidi elindulását :W ) de a frekis az elő szokott fordúlni!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3510) oz82


oz82
senior tag

Sziasztok!

Felraktam az XfastRam (az önállót, nem pedig az AXTU-t) nevő progit, elég puritán, de még megfelelő lenne. egy gondom van vele, hogy akármit csinálok visszarakja a lapozófilet a C (SSD-re) re! Ezt hogy lehet kikapcsolni?

THX

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#3511) rob83


rob83
aktív tag

Üdv!

Új alaplapot vettem,és olyan kérdésem lenne,hogy miért nem kapcsolja a monitoromat készenléti állapotra,ha kikapcsolom a gépet?
Olyan mintha kihúztam volna a Vga kábelt!

Persze,ha bekapcsolom jó!

ASRock B75 Pro3-M

Eddig nem volt ilyen gondom,másik lappal! :R

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3512) Kernel válasza rob83 (#3511) üzenetére


Kernel
nagyúr

1 db monitor üzemel, és melyik csatlakozón? Véletlenül nem Windows 8? (Ld. a lenti linket.)

Az én monitorom, ha nem kap jelet, mindenképpen leáll. Akkor is, ha csak kihúzom a jelkábelt. Bár van egy régebbi monitorom is, ami jel nélkül kiírja a "No Signal" üzenetet, viszont azzal még nem próbáltam ezt az alaplapot. Mindamellett, én vásárlás után frissítettem a BIOS, vagyis UEFI-t.

1.2 volt rajta, 1.5 az újabb.

Itt írja a javításokat: [link]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3513) rob83 válasza Kernel (#3512) üzenetére


rob83
aktív tag

Én is frissítettem!

D-sub-ra van kötve,és ha kikapcsolom a gépet akkor azt írja,hogy nincs jel,ami igaz is,de az előző lapomnál ilyenkor készenlétire váltott! :F

Ja Win 7 van rajta,ha számít!

Az új Chipset drivert feltudtad rakni?

Nekem csak a régebbit engedte!

[ Szerkesztve ]

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3514) Kernel válasza rob83 (#3513) üzenetére


Kernel
nagyúr

Megnéztem a régebbi LCD monitoromnál, hogy a kábel végére (D-Sub) egyszerűen csak rádugtam egy videokártyát, önmagában. A kijelzőn lévő üzenet (No signal, check cable) ekkor átváltott (Power saving), majd lekapcsolta magát a monitor. LED is készenlétre vált, ahogy szokott.

Ha lehúzom a kártyát, visszakapcsol (No signal) és így tovább. Utána rádugtam ezt a monitort a B75 lapra is (nem volt még bekapcsolva a számítógép) ugyanazt csinálta.

Monitorod menüjében nincs esetleg valami beállítás, ami ezt a viselkedést befolyásolhatná?

Másik dolog, hogy tegnap telepítettem egy próba oprendszert (Win7 Ultimate, SP1, 32 bit MSDN ISO). Utána az alaplaphoz mellékelt DVD-ről telepítettem a szükséges drivereket.

Ment is minden, majd este le akartam állítani a gépet, de ehelyett mindig újraindult. Utána rebootoltam az XP-be, azzal ki tudtam kapcsolni. Régebben mintha olvastam volna ilyen Win7 hibáról, hogy nem lehet kikapcsolni, de még nem tudtam utánanézni, illetve most törölni fogom az egészet, mert Win7 64 bitest kellene kipróbálni helyette.

Esetleg próbáld ki a következőt: reboot, lépj be az UEFI-be, majd nyomd meg röviden a kapcsológombot, ami az alaplapot indítja (nem kell rátartani, mint némelyik lapnál). Ettől le kell állnia a gépnek, monitor is kikapcsol (nálam). Így esetleg kiderülhetne, hogy nálad is a Win7 nem kapcsol le valamit.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3515) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nagyon-nagyon idegesít, hogy valaminek a hibájából adódóan, néha, ha pl kapok egy értesítési üzenetet fix-herzes (esetenként viszont más-más tartományú) halk hangot hallat a hangszóróm... Egészen addig, amíg más hang nem jelentkezik, de volt már, hogy egy ablak asztalra lerakása is ezt okozta...

Hogyan tudnám kizárni az alaplapot?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3516) rob83 válasza Kernel (#3514) üzenetére


rob83
aktív tag

Nekem alaplapi vga- van csak!

Biztosan nem a Win 7 csinálja,mert több op rendszeren is próbáltam és mindenütt ugyanez!

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3517) rob83 válasza Kernel (#3514) üzenetére


rob83
aktív tag

Esetleg próbáld ki a következőt: reboot, lépj be az UEFI-be, majd nyomd meg röviden a kapcsológombot, ami az alaplapot indítja (nem kell rátartani, mint némelyik lapnál). Ettől le kell állnia a gépnek, monitor is kikapcsol (nálam). Így esetleg kiderülhetne, hogy nálad is a Win7 nem kapcsol le valamit

Kipróbáltam így sem vált készenlétire a monitor!

Ezt írja pontosan: Check Signal Cable

[ Szerkesztve ]

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3518) Kernel válasza rob83 (#3517) üzenetére


Kernel
nagyúr

Monitor típusszáma? Bármilyen videokártya van kéznél esetleg, amire csak önmagában (beépítés nélkül) rádugnád a monitort? Mint említettem, nekem már ettől is lekapcsol.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3519) kingstone1


kingstone1
csendes tag

üdv adot egy ilyen lap asrock p4i45d 2 ddr1 és 2 sd memoria foglalattal lehetséges az hogy egyszerre kezelje mindkettöt vagy csak külön megy ?

(#3520) rob83 válasza Kernel (#3518) üzenetére


rob83
aktív tag

Samsung SyncMaster 720N

Megnéztem úgy,ha alvó állapotra kapcsolom a gépet,de úgy sem jó!

Nincsen videó karim kipróbálni! :(

Eddig mindig átváltott készenléti állapotra ez az 5. alaplap evvel használom ezt a monitort,de csak evvel csinálja ezt!

[ Szerkesztve ]

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3521) Kernel válasza rob83 (#3520) üzenetére


Kernel
nagyúr

Tulajdonképpen egy alaplap is megfelelne, ha van rajta D-Sub csatlakozó, de amúgy érdekes, nálam kétféle monitorral is jól működik. Talán gyári hibás az alaplap, csak ez is szinte hihetetlennek tűnik.

Néztem a Samsung dokumentációját, de nem látni benne semmi opciót, a készenléti üzemre.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3522) Kernel válasza kingstone1 (#3519) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az alaplap doksija szerint azt mondják, hogy ne használd egyszerre. Sőt, lehetőleg két eltérő típusú modult sem ajánlatos használni:

Please do not use both 168-pin SDRAM DIMM and 184-pin DDR DIMM
at the same time. To optimize the compatibility, it is not recommended
to use two different models of the DIMMs at the same time.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3523) rob83 válasza Kernel (#3521) üzenetére


rob83
aktív tag

Nem tudom mi lehet a gond!

Az energia gazdálkodásnál bekapcsoltam a monitor kikapcsolást 1 percre állítottam,és úgy sem készenléti állapotra vált,hanem ugyanaz mint,ha kikapcsoltam volna a gépet! :F

Na innentől kezdve nem tudom mit kéne csinálni!

Majd holnap körül nézek,azt hiszem,hogy van egy Dvi-D-sub átalakítóm avval kipróbálom!

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3524) kingstone1 válasza Kernel (#3522) üzenetére


kingstone1
csendes tag

köszi ha egyforma ram akkor elvileg lehetne egyszerre használni öket csak nem ajánlot ha jol értem

(#3525) Kernel válasza kingstone1 (#3524) üzenetére


Kernel
nagyúr

Gondolom, attól még működhet, mint a régi SD-RAM-os lapoknál is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3526) Kernel válasza rob83 (#3523) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az alaplapon DVI-D csatlakozó van, vagyis az csak digitális kimenet.

Passzív D-Sub átalakító csak olyan kimeneten működik, amiből nem hiányoznak az analóg érintkezők (rózsaszín a képen):

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3527) rob83 válasza Kernel (#3526) üzenetére


rob83
aktív tag

Nem erre gondoltam!

Csak próba képen gondoltam!

K is ipróbáltam és csak az átalakítót dugtam rá és készenlétire állt! :F

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3528) Kernel válasza rob83 (#3527) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nekem ilyen eszembe sem jutott volna, mert abban a hitben voltam, hogy ez az adapter úgyis csak átvezeti az ereket (kvázi pár centivel meghosszabbítja a kábelt), így nem változtatna semmin. De úgy néz ki, hogy a monitor dugóján a képen látható 5. tű (pirossal jelöltem) valójában nincs is testelve, csak az aljzatban testelődik.

Kimértem műszerrel, hogy ezek a lábak az átalakító adapterben is mind össze vannak testelve. Valószínűleg ez okozza, hogy lekapcsol tőle a monitor (az enyém is). És minden jel szerint épp azért találták ki, hogy így indikálni lehessen a kicsúszott kábelt, vagyis ennek hatására írja ki a monitor, hogy ellenőrizzük a csatlakozást. Csak érdekes, hogy a netes leírásokban ez nem szerepel, én meg ugyan TV-ket javítok, de monitorral nem nagyon szoktam foglalkozni, így eddig nem tűnt fel a dolog. Találtam viszont egy bontott monitorkábelt, ennek bekötése is alátámasztja a fenti elképzelést.

Viszont, ha az alaplapodnál valamilyen gyártási hiba miatt nincs bekötve, illetve megszakadt valahol az 5. ér, akkor talán azért nem kapcsol le a monitor.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3529) rob83 válasza Kernel (#3528) üzenetére


rob83
aktív tag

Egy ilyen megoldaná a problémámat?

[ Szerkesztve ]

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#3530) Kernel válasza rob83 (#3529) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ezt így látatlanban nem lehet megmondani, hogy az 5. tűt csak átvezették rajta, vagy összefogták a közös testhez, mint a DVI-adapternél. Egy multiméterrel ki lehetne mérni.

Az én esetem mondjuk más, de ha ilyen gondom lenne, szétkapnám a monitort, az 5. tűről bemenő eret leforrasztanám testre. Ezzel kiiktatnám ezt a nélkülözhető szolgáltatást, ami csak a kiesett csatlakozóra figyelmeztet. Már amennyiben igaz az elmélet, mert ebben a szakmában mindig lehetnek váratlan meglepetések.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3531) Teaway válasza kingstone1 (#3524) üzenetére


Teaway
veterán

Csak külön-külön működik!
Vagy 2 db SD vagy 2 db DDR.

Nincs itthon csokid??

(#3532) btf


btf
aktív tag

Sziasztok!

Van egy FM2-es lapom (ASROCK FM2A75 Pro4-M), és van egy CM Hyper TX 3-as hűtőm.

A gond az hogy nem tudom lefogatni a hűtőt, mert az alaplapon levő csavarokban megakad. (eddig ugye 3-3 pontba kellett beakasztani a hűtőt, most már csak egy-egy, a beakasztási pontok helyett csavarok vannak fm2-nél.)

Jelenleg a gyári AMD hűtővel használom a procit. (A8 5500)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3533) boeing válasza btf (#3532) üzenetére


boeing
senior tag

Szia nekem is ilyen lapom van,és én ezt vettem hozzá.ARCTIC COOLING Alpine 11 PLUS.
A10 5700 hüti rendesen csendben. :K

(#3534) boeing válasza boeing (#3533) üzenetére


boeing
senior tag

Arctic Alpine 64 PLUS bocsi. :DDD

(#3535) musli26


musli26
tag

Sziasztok!

ASRock K8A780LM alaplapomhoz keresek valami jó de használt videókártyát.
Max.10k
Ki mit ajánl?

Remélem jó helyre írtam.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#3536) joergie


joergie
őstag

sziasztok! van egy asrock n68-s3 ucc lapom. Ezt írja hivatalos honlapon:
- Max. capacity of system memory: 8GB*

*Due to the operating system limitation, the actual memory size may be less than 4GB for the reservation for system usage under Windows® 32-bit OS. For Windows® 64-bit OS with 64-bit CPU, there is no such limitation.

Nagy egyetlen kérdésem a következő: Most akkor 8gb a maximum, amit a 2 memóriaslotban kezel, vagy ami nekem kell, hogy kezeli e a 8gb-os modulokat. Tehát a kérdés, hogy szeretnék venni egy 8gb-os ddr3 modult, kezeli e a lapom.
köszi előre is

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#3537) djculture válasza joergie (#3536) üzenetére


djculture
félisten

2db 4gigás ddr3 modul a max.

(#3538) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Van egy ilyen lapom Asrock H61M/U3S3 amit nem használok most.

Ebbe szeretnék venni egy ilyen procit Intel Core i3-3240 3.40GHz
Úgy láttam hogyha bios-t frissítek akkor menni fog benne a proci, de az tuti h a legújabb bios van most az alaplapon.

Hogy lehetne megoldani a bios frissítést, ha most bele rakom a procit akkor nem fog menni benne?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#3539) djculture válasza kisfer (#3538) üzenetére


djculture
félisten

3240-ből van 4 féle ,az l1 reviziókhoz 1.9, a p0 revíziókhoz 2.0 bios kell. Biost frissíteni ha nem ezen bios vannak rajta csak egy régebbi proci segítségével tudsz.

(#3540) kisfer válasza djculture (#3539) üzenetére


kisfer
aktív tag

Értem, szóval akkor kell egy régebbi proci hozzá, az gond :(

Köszi a segítséget! :R

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#3541) djculture válasza kisfer (#3540) üzenetére


djculture
félisten

Igen sajnos. Esetleg ahol veszed a procit, próbáld meg megbeszélni hogy frissítsék a lap biosát .

[ Szerkesztve ]

(#3542) tick


tick
aktív tag

sziasztok!
aXtu-nak nincs alami alternatívája amivel bizonyos hőfok alatt passzívra lehetne állítani a proci hűtőt? vagy akármilyen más hasonló progi? köszi!

Everything that has a beginning... has an end

(#3543) menyoronc


menyoronc
aktív tag

Sziasztok!

Ma megjött az Asrock 970 extreme 4es lapom.
Egy vmit viszont hiányolok a csomagjából.
Nem kellene járni hozzá csavaroknak amivel a házhoz lehet fogatni?
Most egy régi giga inteles lap van a gépben.
Elég ledz hozzá annak a csavarjai is?

Üdv: Gábor

(#3544) djculture válasza menyoronc (#3543) üzenetére


djculture
félisten

Lapokhoz az életbe nem járt sose csavar... Csak a házakhoz.

[ Szerkesztve ]

(#3545) menyoronc válasza djculture (#3544) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Ok, köszi, közben már felvilágosúltam:-)

Üdv: Gábor

(#3546) JetiRulez válasza JetiRulez (#3360) üzenetére


JetiRulez
őstag

Rég jártam itt. Anno nem lettem okosabb. Most még kiegészítem a problémámat.

Már csak sztereó hangszórópárt használok. Az alap hangkimenetre van kötve. Pár percig, ha nem szól semmi a hangszóróból, akkor olyan, mintha a gép automatice inaktiválnál a hangkártyát.

Ezután berakok médialejátszóba egy zenét, vagy filmet, vagy böngészőben nyitok meg valamit, pl. YT videót. Az első 1 mp-ben van hang, aztán elnémul. Ilyenkor stoppolni kell, vagy frissíteni a böngészőablakot. Utána már rendesen szól.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3547) pook20


pook20
aktív tag

sziasztok!

a kérdésem a következő lenne:

adót egy konfiguráció
/alaplap:760GM-GS3
proci: AMD Phenom II X2 555
memoria:Kingmax Semiconductor 4GB ddr3
video kártya: ATI Radeon HD 5570
táp: lc-power LC420H-12/

beszereltem egy aerocool x-vision előlapi panelt de amióta bent van azóta ha meghajtom a gépet játék alatt akkor állandóan fagyás van! megnéztem elméletileg jol kötöttem bele a kábeleket!a tápnak is bírnia kéne hiszen megy a gép megy a torrent megy a játék is egy kis ideig!/driver újratelepítés meg volt!/
valami tippetek hogy mi lehet a galiba?

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#3548) djculture válasza pook20 (#3547) üzenetére


djculture
félisten

Azt a tápot első körben kukázd ki mert egy 400w kodegen is többet tud nála 12volton.

(#3549) Tacsika válasza djculture (#3548) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Ezt árulni sem szabadna!

(#3550) djculture válasza Tacsika (#3549) üzenetére


djculture
félisten

Vannak még ennél rosszabbak is pl ami mostanában látok egy csomó gépbe n-power.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.