Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#274) cherockee


cherockee
aktív tag

asrock = olcsó, és ahogy látom megbizhato alap...

nemrég vettem egy k7s41gx-et, mert bátyo már egy éve nyuz egy akkor szintén 9e-s árkategoriába tartozó alaplapot. ez egy integrált csoda, teljesen jool müködik, mind2 gép szo nélkül megy, enyémben egy 2000+, bátyóéban egy 2600+. Integrált video kimenete arra amire van tökéletes, hangkártya sajnos driverhiba miatt halk (holnap viszem vissza, lehet csak egyszeri hiba...amugy halk zenéim vannak, és nagy fülesem. lehet csak nekem halk). Támogatottságáról csak annyit hogy 2 linux, XP sp2 szó nélkül felismerték minden részét, teljesen jool fut gyári szoftverek telepitése nélkül. A chipsetbe integrált videokártya miatt kicsit melexik a gyári passziv borda a chipseten, érdemes lenne egy nagyobb rá...kb 500 Ft, a szokásos videokártyákra rögzitős fajta nagyobb rézmag simán elviszi, nekem egy szép rézborda vette át az alu helyét, simán megy vele.

azt tekintve hogy olcso lapok, és nem hallottam még panaszt rájuk (2 boltban vagyok ismerős, egyikben se volt hiba ezzel a márkával...forumokon se szerepelt le), szerintem ajánlani lehet őket. Különlegességként elmondom hogy a k7es lap nekem a gyári dobozában csücsül, oda van bekábelezve...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.