Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#215) Herbie


Herbie
csendes tag

Hello Emberek!

Csak egy kérdéssel fordulok hozzátok...Asrock P4i65PE sztetek milyen?Eddig nem igazán hallottam negatív visszajelzést, de kíváncsi vagyok ti mit mondtok.Elmondom az utóbbi 2 hónap alaplap mizériámat, hátha megértitek miért lettem ily kiéhezett egy stabil, megbízható alaplapra.Akkor kezdem.
Elindultam dec-ben egy Abit BE7-el.Tökéletes alaplap volt csak ddr333 meg 4xAGP plafonnak nem tetszett, szal eladtam, helyette ASUS P4S800D lett, amin az ide2 nem működött és végülis 1 hónap szervízelés után kaptam egy vadi újat...nem volt rossz, de olyan érzésem volt mintha lassan lódulna meg...pl xp boot-nál mindig megállt egy rövid időre, aztán folytatta mintha mi sem történt volna.Mind1, nemtetzsett, eladtam.
Aztán vettem egy P4P800-X-et amivel nem lett volna bajom (sztem), de ki sem tudtam próbálni, mivel gyári hibás volt.Még aznap visszavittem, beszereltettem a másik raktáron lévőt és az is kukatöltelék volt.Ezután átmentem egy másik boltba ahol beújítottam egy ic-7-et ami szintén kiszúrt velem, mert az meg működés közben csinált iszonyat szaggatásokat, meg az alaplapi hang is tré volt.Ha mikrofonnal beszéltem undorító alapzaj, hiába állítottam bármit.Ezt tegnap vittem vissza.És most itt tartok.Kinéztem az Asrock p4i65PE-t.Ár és tudás téren számomra tökéletes, már csak a megbízhatóság érdekelne.Nem szeretném ha ez lenne a 7dik ''barátom'' és mivel olvasgattam és úgy tűnik hozzáértő emberek vagytok, gondoltam segítségeteket kérem.Aránylag sürgős lenne, mert még ma meg akarom venni és olyan 12körül el is megyek.

Előre is köszönöm! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.