Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1917) djculture


djculture
félisten

Tudja a fene én pozitívan csalódtam az asrockban.Legutóbb a socket a korszakban volt asrock lapom.Akkor még halálra voltak butítva szorzót feszültséget esélytelen volt bennük állitani unlockolt procival is.A hozzá adott szoftverek száma 1 volt akkoriban,az is próbaverziós viruskereső.
Most megvettem ezt a n68c-s ucc lapot.Doboz nem érdekelt a legolcsóbb kellett /bulk-zacsis/2db nál már számít pár ft is:) Kibontottam beraktam a gépbe egy 3 magos athlonnal aktiváltam az ucc és 4 mag életrekelt.Kafán működik ennyi pénzért,az oc tunerel bármit belehet állítani win alatt is/szorzók,feszültségek,ventilátor.../.Az Instant Boot meg egyedülálló dolog,aktiválva felrakva a szoftvert olyan gyorsan jön be a win mintha 2 ssd lenne raidba kötve,persze ez csak áramtalanítás mellőzése mellett működik de akkor is egyedül álló.Szerintem aki csak dolgozik a gépen és nem a legújabb technikákra izgul mellette a pénztárcája is lapos annak ez a lap maga a megváltás.Én három egymagos gépet cseréltem ki 3 hónap alatt erre,némi tapasztalatom van ebbe a típusba.Mondjuk azt is hozzá kell tennem szervizes vagyok és eddig egy ilyen lappal volt csak problémám.Azt is megoldotta a legújabb bios.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.