Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1914) Z-77 válasza djculture (#1912) üzenetére


Z-77
tag

Ki akar 2 VGA-t rakni egy számítógépbe? Esetleg ha a villanygyáros öccse lennék, akkor meggondolnám. Mondtam, hogy nem a HT miatt, hanem a sok hülyeség miatt szorul cserére ez a lap. Se a ramot nem lehet szabvány feszen működtetni benne, se a ventillátorokat. Persze 3 user profil az kell a BIOS-ba, az nagyon fontos. Biztos az szorította ki a helyet a normális beállítások alól.

Amikor kérdeztem, 2 nap után se volt válasz, most meg minden nap jön 3, amikor fikázni kell. Csodálatos. Bocs ha a lelketekbe tapostam, de ebben az árkategóriában az ASRock lapoknál minden jobb. Esetleg ha a gyártónak vagytok valakije, akkor ez van, a negatív kritikát is be kell nyelni. Ha meg nem vagytok érdekeltek az ASRock-nál akkor mit szívjátok úgy fel magatokat? Mindegy. Hátha olvassa ezeket valaki aki ilyen lapot akar venni, aztán elgondolkozik, hogy ér-e neki 2-3000 Ft-tal többet egy giga vagy egy MSI. Nekem megért volna annyival többet, ha valaki leírja, hogy mekkora trágyadomb ez a biconyos ASRock N68-GS3 UCC lap.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.