Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1559) fekeandras válasza rob210 (#1558) üzenetére


fekeandras
őstag

Én meg nem költenék arra gépre egy árva petákot sem hanem megpróbálnék megszabadulni tőle amíg még ér valamit. A gyártó oldalán az áll hogy abba alaplapba az X2 6400+ (2x 3200mhz) a leggyorsabb proci ami belemegy.

- ,,Egy hétnyi tesztelést követően már van némi fogalmunk arról, hogy a manapság kapható processzorokhoz melyik videokártya illik és fordítva. Az Athlon X2-ről kiderült, hogy bizony már nem mai gyerek, és az újonnan megjelent VGA-k kihajtásához 3 GHz-en már édeskevés. Ettől függetlenül nem rossz processzor, az előző generációs videokártyákhoz, a Radeon HD 3870-hez és a GeForce 8800/9800 GT-hez megfelel."
- ,,Összegezve a látottakat, az előző generációs videokártyák mellé Athlon X2-t vagy alacsonyabb órajelű Pentium Dual-Core, illetve Core 2 Duo processzort ajánlunk. Az ennél gyorsabb videokártyák (Radeon HD 4800-as széria, GeForce GTX széria) alá már illene betenni egy 2,6–3 GHz körüli Phenomot vagy Core 2 Duót." [link] :)

Persze az is járható út, hogy most megvesz egy HD4850-est és később belenyom egy X2 6400+ at. Ha ez megtörtént fel kell tolni minden grafikai beállítást a létező legmagasabb szintre és akkor valószínűleg nem lesznek proci limitesek a játékok. Persze e mellett fel is kell húzni a procit addig ameddig csak lehet. De én inkább lecserélném a mára már öregecskének számító Athlon64-et. De én nem vagyok ő. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.