Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1033) kontar


kontar
csendes tag

Sziasztok! Van egy olyan problémám hogy le akarom futtatni a 3dmark 03-at, az ujabbakat egyenlőre nem töltöttem le, és kb 7-8 mp múlva leáll a gép. A konfigom ugyanaz mint Frenk-nek, ma szereltem össze zsír új minden. Eddig egy asus-ba ment az 1950pro csak a proci gyenge volt hozzá (agp). a 7-8 mp alatt elkezd vijjogni valami nem jövök rá pedig le van szedve a gép oldala. A táp egy 400W Eurocase külön szálon van csak a kártya a másik szálon is csak egy író van meg egy 80gigás vinyó. Szerintetek a táp nem elég neki? de amikor a 3200bartonnal használtam az 1950prot soha nem volt semmi probléma. alaplapi drivereket felraktam, valami idevezérlőnél azt jelölte ki az autoinstall hogy ne rakjam vagy az lenne a gond mert én felraktam nem ellenkezett utána ráadásul 2d-be semmi probléma nincs órák óta. 7.3 catalyst vann fenn, de csak a driver a ccc meg ilyenek nincs+ati tray tools. a bios default agp fastrwite kikapcsova, vagy a vinnyogás a rambóljön? vadi újak, Ha valakinek valami ötlete lenne megköszönöm. :R

Ja és az alaplap is új 2.1biosszal van elvileg ha a processzorral lenne baj ez kezeli a 6000+X2 is. A hőfokok is rendben vannak proci39 kártya 40. Üdv :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.