Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asrock k8s8x milyen lap? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) VargaI


VargaI
senior tag

hi mindenki

elsősorban a PH-sok véleményére lennék kiváncsi, de bárki véleményét szivesen veszem, szerintetek milyen ez a lap? mert a tesztekben sok helyen veri az
ASUS K8V8 deluxe-t is, nekem a teszt alapján nagyon tetszett, s gondolom a nevéhez híven az ára is elfogadható lesz

http://www.ocworkbench.com/2004/asrock/k8s8x/k8s8x-1.htm

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#2) VargaI


VargaI
senior tag

meg még azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mibe fog kerülni egy Athlon 64 3200+ szeptember környékén, mert most 2-3 hét alatt esett 10 ezer Ft-ot az ára, s láttam már 60 e Ft alatt is néhol, szerintetek lehet majd sulinetben venni majd egy jó fél év múlva(év vége felé)?

szóval olyan max 60-70 körül megál majd a lap+proci+zalman7000alcu nem?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#3) g@bo


g@bo
nagyúr

az asrock nem rossz, de nem egy tuninglap, ott kell venni ahol 2 év garival adják.

az amd procc nagyon drága...

(#4) VargaI


VargaI
senior tag

van vkinek vmi infója vagy tippje hogy kb mennyibe fog kerülni egy ilyen lap, mert ha figyelembe vesszük, hogy egy mostani asrock lap 10-13 e Ft-nál nem nagyon drágább,és a többbi athlon64-es lap 40 e Ft, akkor ez olyan max 20 e körül megáll majd egy pár hónap múlva nem?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5) VargaI


VargaI
senior tag

mit szóltok a sis755+964-es pároshoz?
szerintem induló lapnak nagyon is jó, teljesít úgy mint az asus, csak nem nagyon tuning barát FSB emelés megy csak ezzel olyan 10-12 % a tuning
azt nem tudja vki hogy a sis chipsetben van fix agp/pci beállítási lehetőség?

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asrock k8s8x milyen lap? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.