Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pilot


Pilot
tag

Hali!

Vettem egy ilyen occsó lapot. Mindent tud amit kell és még 5.1-es hang is van rajta. Ezzel van a gondom, mert a lap hátulján nincsenek meg a csatik. Csak egy front, egy mic, meg egy line in van rajta.
Hogy a túróba tudom igy kihasználni az 5.1 csatornát, ha nincs csati? Volt már vlkinek ilyen gondja?

Köszi mindenkinek. Jó lenne, ha nem kéne egy +hangkarit szereznem.

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

(#2) Lortech válasza Pilot (#1) üzenetére


Lortech
addikt

Úgy, hogy beállítástól függően a csatlakozók más feladatot láthatnak el. Ha 5.1-et állítasz be, akkor nem tudod használni a line-in-t / mikrofont, mert rear és center/szubként funkciónál. Esetleg az alaplapról kivezetéssel megoldható, de ez nem 100, nem néztem utána ennél a lapnál konkrétan.
Ilyennek ne nyiss léegközelebb topikot. Van asrock topik, van alaplapos azonnali kérdések topik, sima azonnali kérdések órája topik stb.

Thank you to god for making me an atheist

(#3) Pilot válasza Lortech (#2) üzenetére


Pilot
tag

Bocs. Köszi az infót. Nincs a leirásában semmi erről, ezért kellett gyors infó.
Ha valakinek olyen, vagy hasonló asrock lapja van, egy két napig még irjon ide. Addig aktuális a gond, aztán bezárható!

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.