Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asrock AM2NF6G-VSTA (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) veinertzsolt


veinertzsolt
csendes tag

Nemrég vettem ilyen lapot és nagyon babán működik,de mostanában olvastam ,hogy nem fog elboldugulni a 16X CPIe karikkal,egyenlőre az integráltat használom,de később majd szeretnék.Akinek van bármiféle tapasztalata a lappal kapcsolatban az írja már le. :(((

Honda The Power of Dreams

(#2) dokar válasza veinertzsolt (#1) üzenetére


dokar
addikt

Akkor már miért nem az alaplapos témába nyitod? :F

extra - SEXRay

(#3) Balinov válasza veinertzsolt (#1) üzenetére


Balinov
félisten

ez szvsz badarság,nekem hasonló chipsetű(6100+410),igaz s754-es gigabyte lapom van,de mind az x600pro/xt-t,mind a 6600ngt-t,mind az x1600pro-t és most az 7600GST-t 16x pci-e buszon hajtja.

amugy tényleg jobb lett volna az alaplapos témák közé nyitni a topikot

üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) veinertzsolt válasza Balinov (#3) üzenetére


veinertzsolt
csendes tag

Bocsesz nem direkt ide nyitottam egy nagyon lol véletlen :Y :R :B

Honda The Power of Dreams

(#5) Balinov válasza veinertzsolt (#4) üzenetére


Balinov
félisten

ugyanmár,semmi baj,max látogass el a moderátort keresek c. topikba és kérd meg őket,hogy tegyék át a megfelelő helyre.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Esetleg valaki tudja, h hogyan kell bekötni a lapra az előlapi audio-t? Homlokegyenest más van írva a lap könyvében és a ház csatijain. Nem tudok rájönni, h melyik a helyes :F

Köszi!

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#7) handras válasza veinertzsolt (#1) üzenetére


handras
csendes tag

hi nekem is ilyan lapom van és az integráltat használom amin szinte minden akad.
vágja vki ehhez a bios frissitést??
a pci-exp dolgot nem tudom

(#8) yoomo


yoomo
csendes tag

Nem tudjátok hogy hol lehet a biosban visszaosztani a memóriát???? Ezen az alaplapon.

(#9) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Használ még valaki ilyen alaplapot? Milyen VGA-val? Bele szeretnék tenni egy 5670-est vagy 6670-est, de nem tudom megy-e benne...

═════════════════════════════════════════

(#10) RootRulez válasza RootRulez (#9) üzenetére


RootRulez
félisten

Na... Kipróbáltam egy 5770-essel és kiderült, megy benne. :K Tehát a kérdésem első fele megválaszolva, már csak a 6000-esek érdekelnek. :K

═════════════════════════════════════════

(#11) Fenyő válasza RootRulez (#9) üzenetére


Fenyő
őstag

Ha használ akkor nyugodtan használhatja AthlonII / PhenomII procikkal is (saját tapasztalat) max 95W-os TDP-vel bezárólag, a hozzávaló beta bios pedig itt érhető el. (egyébként a legtöbb Asrock AM2-es laphoz van AM3 ready beta bios pctreiber download szekciójában megtalálhatóak)

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Asrock AM2NF6G-VSTA (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.