Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Árva fájlrekord szegmens (adatmentés) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thoronhen


Thoronhen
csendes tag

Sziasztok! Sűrgősen kéne nekem segítség!
2 HDD-m van. Az egyiken van egy vista és egy logikai partíció, a másik ennek a tükörképe, csak ott XP van.

Reggel még tökéletes volt az xp. átváltottam vistára, és mivel rég voltam ott, ezért frissítésekkel kezdett el bombázni. elfogadtam őket, de közben megpróbáltam telepíteni a daemon toolst, ami telepítés elött újra akarja indítani a gépet. újraindítottam, hiszen a frissítéseknek is jót tesz. Tartottam egy kis szünetet, s mire visszajöttem azt kellett látnom, hogy "Arva fajlrekordszegmens (szám) törlése". Elég keményen futott ez a parancs, és olyan 200x már lefuthatott, mire megfogtam a gépet, és gyorsan újraindítottam. Ezek után próbáltam belépni az xp-be, de egy tized másodpercig még látom a windows logot, ami alatt kéne futnia a töltő csíknak, amikor kék háttér, fehér betü, ami fél másodperc alatt eltűnik, és újraindúl a gép. az xp melletti partíció egyébként él, viszont nagyon fontos dolgok vannak az xp partícióján, amik mentésre szorulnak. Hogyan tudnék hozzáférni az xp-hez, és lementeni a dolgokat? vistábol nem tudom elérni, mert azt írja ki, hogy sérült.

(#2) Thoronhen


Thoronhen
csendes tag

Egyébként ha elindítom a vistát, akkor a legelején konzisztencia vizsgálatot akarna az xp partíciójára, amit ha hagyok, akkor ugyan úgy, "Arva fajlrekordszegmens (szám) törlése"... Végig kéne hagynom ezt futni? Mert a folytonos törlés, nem néz ki jól.

(#3) Bordoi válasza Thoronhen (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

[link]
[link]

A két topik közül használd valamelyiket légyszíves.

Ezt zártam.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Árva fájlrekord szegmens (adatmentés) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.