Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) róland válasza róland (#49) üzenetére


róland
veterán

OK! Megtaláltam magamtól. Szóval Nero DriveSpeed lemezinformációs része megmutatja a kódokat. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#52) Ritek válasza róland (#51) üzenetére


Ritek
csendes tag

Szia

meg még más is:

CD-DVD Speed : Bővebben: link
DvdInfoPro : Bővebben: link

www.Ridata.hu * Hivatalos gyári képviselet - Minden ami Ritek és Ricoh CDR/DVDR kis és nagykereskedelme ( www.DvdrTeszt.hu - ha problémád van a dvd írással - firmware-ek, tesztek, leírások)

(#53) Ritek válasza bogel (#50) üzenetére


Ritek
csendes tag

Köszönöm Hozzászólásod ''Ni'' lovagja

Igen, már lassan mindenen van matrica és horror árakon. Nem áll arányban a termék valós árával. (és a külföldi /környező országokkal/

Az Artisjus akkor sem fog csődbe menni, ha már minden ember meghalt. Valahogy akkor is kikényszerítik a pénzt, max a koporsódon is matrica lesz.

Jelenleg a bevételük 10-15%-a a megfogott illegális kereskedők büntetéseiből jön össze. Ez a legjobb buli nekik, mert a ''bűnöző'' befizeti a pénzt és még matricát sem kap érte.
A törvény szerint, ha megfognak és te befizeted a büntit, akkor matricát kell adni. A második fázisban, mert ha szerencséd volt és kaptál matricát, akkor megpróbálod eladni külföldre a lemezt (mert 150Ft+áfával lehetetlen eladni) és így visszajárna a matrica ára. Én jelenleg 6 embert tudok aki egy Ft-ot sem kapott vissza vagy már a matricát sem kapta meg és ez így kb 11-12millió. A 7. most áll sorba 2,6 Milláért.
LeFogadom, nem kap semmit.

www.Ridata.hu * Hivatalos gyári képviselet - Minden ami Ritek és Ricoh CDR/DVDR kis és nagykereskedelme ( www.DvdrTeszt.hu - ha problémád van a dvd írással - firmware-ek, tesztek, leírások)

(#54) virkir


virkir
veterán

Azt nem értem min csodálkoztok, nézzetek vissza az utóbbi 15-20 évre mindennel ez volt beindult valami legális import (autó, műszaki cikk, stb) igen hamar kitaláltak hatalmas terheket amivel sikeresen megölték a legális forgalmat, az átment ügyeskedésbe azután meg csak pislogott az akt. vezetés miért nem jön be a tervezett bevétel.
Én azt nem értem ennek az országnak a gazdaságát évek óta idióták szabályozzák, nem ismerik az ősi zsidó elvet ''nagy forgalom kis haszon''.
Vagy talán az a probléma mindenki nagyon hamar akar nagyot kaszálni:O

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#55) gabe_ válasza virkir (#54) üzenetére


gabe_
őstag

Teljes mértékben egyetértek.

Sajnos ez nem is fog változni, mert magyarok vagyunk...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#56) Lala6 válasza virkir (#54) üzenetére


Lala6
őstag

Egy kormánynak csak 4 éve van. Kevés az idő, gyorsan kell gazdagodni...

(#57) Ritek válasza virkir (#54) üzenetére


Ritek
csendes tag

Szia

Az ősi elv sajnos itt nem igaz. Nézd meg az Artisjus alapitóit és jelenlegi tagjait. Ezért nem mer a jelenlegi kormányból senki sem belenyúlni. A szinfalak mögöt náluk a hatalom és a pénz.

www.Ridata.hu * Hivatalos gyári képviselet - Minden ami Ritek és Ricoh CDR/DVDR kis és nagykereskedelme ( www.DvdrTeszt.hu - ha problémád van a dvd írással - firmware-ek, tesztek, leírások)

(#58) 5teve


5teve
senior tag

Ha jól értelmezem az artisjus egy egyesület, olyan mezei mint akármelyik horgászegyesület .....
Miért nem csinál valaki egy konkurens egyesületet kedvezőbb feltételekkel ? És akkor nem ezek a hájfejű kövületek irányíthatnák a dolgokat hanem valaki aki esetleg ért is hozzá és nem 5 év múlva reagál a technikai változásokra?
Ezek az árak akkorra voltak ''tervezve'' amikor 1600 Ft volt egy nyers DVD és akkor reálisak is voltak. De most egy céljuk van, kinyírni a legális kereskedelmet.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#59) Ritek válasza 5teve (#58) üzenetére


Ritek
csendes tag

Szevasz Steve

Teljesen igazad van. Civil szervezet, csak jó időben alakult és mivel évi 12 Milliárdból gazdálkodik, elég sok mindenkit meg tud fizetni. (értsd: MINDENKIT)

www.Ridata.hu * Hivatalos gyári képviselet - Minden ami Ritek és Ricoh CDR/DVDR kis és nagykereskedelme ( www.DvdrTeszt.hu - ha problémád van a dvd írással - firmware-ek, tesztek, leírások)

(#60) rup1u5


rup1u5
nagyúr

up

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#61) Elrond


Elrond
senior tag

Sziasztok!

Tudja valaki a tarifákat ezekre termékekre, amikhez meg kell venni,
hogy itthon mi mennyibe kerül?

Pl: memóriakártyák,mp3 lejátszók, stb....

Nem találtam az artisjus oldalán :(

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#62) Elrond


Elrond
senior tag

Senki nem tudja? :O

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#63) metalman válasza Elrond (#62) üzenetére


metalman
csendes tag

Én is kerestem erről információt, de semmit sem találtam a honlapjukon. Valószínűleg nem merik nyilvánosan közzé tenni a tarifákat, nehogy baj legyen belőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.