Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31) Angel1981 válasza egyedülülő (#30) üzenetére


Angel1981
veterán

" A játékban elég sok fajta tank lesz előre szólok, szóval ez sem igaz."
Mondtam én hogy nem? Azt mondtam, hogy annyi biztos nem lesz mint a wotban - vagyis cirka 400.

"Arról nem is beszélve, hogy itt nem lesz olyan, hogy kedveznek egyik vagy másik nemzetnek, akármilyen okból is."
Ez nekem új, pedig 6500 csatánál járok a wotban.
A különböző nemzetek kicsit más-más játékstílust követelnek, másképp kell játszani őket.
Olyan van, hogy egy adott ágon egy adott tanknak kedveznek, mert inspirálni akarják a játékosokat arra, hogy kihúzzák. (pl. "régi" WTF 100, vagy "régi" Foch 155, Walker Bulldog, stb. stb.)

Az elvek ugyanazok lesznek itt is. Ha egy tank túl népszerű, akkor megvágják, mert nem akarják, hogy a csatában résztvevő mondjuk 30 tankból 15 folyamatosan az legyen.
Az Obsidian amúgy már valóban bizonyított, a régi játékaik máig kellemes emlékek számomra.

A WG egyébként elsősorban nem azért viselkedik úgy, ahogy, mert ez az alaptermészete, hanem mert "megteheti". Ők voltak azok, akik ezt a tankos FPS-RPG-RTS hibridet kitalálták, és telitalálat lett, és máig egyeduralkodók benne - valóban kicsit elkényelmesedtek.
Majd ha kiforr a WTGF meg az AW, biztos belehúznak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.