Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hellboy1996


hellboy1996
újonc

Nemrégiben megnyitott egy magyar PvE szerver!
Mivel a szerver frissen nyitott így még a legjobb bázis helyek nincsenek befoglalva.
A szervert az unoffical szerverek között keresd!
Ha kérdésed van írd le bátran!

Szerver név: [HUN]Magyar ARK|High Loot
Szerver ip: 176.57.178.79:27016

Mindenkit szeretettel várok!

[ Szerkesztve ]

(#2) bucsairem


bucsairem
újonc

Sziasztok, nekem lenne egy kis problémám, én single playerben játszok és az a gond hogy amikor berepülök egy barlanga egy pteranodonnal például, egyszerűen ledob róla, azonban ha kimegyek a barlangbol már ujra fel tudok rá ülni, mi lehet a gond, ez is valami beállitás kérdése lenne vagy csak bugos a játék?

(#3) Exi


Exi
csendes tag

Sziasztok, várunk játékosokat, kezdőket, újrakezdőket vagy akár vérprofikat is egy új magyar szerveren (augusztus végén indult). Keresőben MaaaargitSziget néven találjátok. TheIsland map, PVP engedélyezett, szorzók alapon kivéve a tame ami 2x.
Dedikált hardver, gigabit internet, 24 órás üzem, nem gagyi cucc pistike otthoni windózán.
Mivel viszonylag friss szerver jó lehetőség bárkinek, nincsenek még ultrabrutál törzsek a szigeten.

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.

(#4) Sgt.Raptor


Sgt.Raptor
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!

A Hun4ce ARK szerver PVPVE 2xXP/2xRes/2xTam ( 37.221.209.130:27390 ) szeverünk elindult! The Center map
Egyenlőre 10 slottal kezdünk. Nagyobb érdeklődés eseten a szerver bővítésre kerül!
Keress minket a facebook oldalon több információért a Hun4ce ARK Survival Evolved magyar szerver csoport néven.

(#5) dulifulli válasza Sgt.Raptor (#4) üzenetére


dulifulli
csendes tag

Tetszene a szerver (Hun4ce), jó a structure+ is, de iszonyat zavaró az időnkénti lagg :(. (gondolom mentéskor)

(#7) Tina121


Tina121
újonc

Sziasztok!
Nekem van egy olyan problémám hogy, megvettem az ark-ot le is telepítettem, de viszont amikor el szeretném indítani a steam egy hibakódot ad ki hogy, hiányzik egy fájl.Megnéztem, és tényleg hiányzik. Már többször újratelepítettem a játékot, meg a steam-et is.Ebben az esetben mit tehetek?

(#8) Mika88


Mika88
újonc

Aki nem akarja megvenni az arkot annak ott az epidemices ark,sok a magyar ott is pvp agressziv ugyan de van pve szerver is :)

(#9) Drbajnok


Drbajnok
friss újonc

Sziasztok! Megnyitottunk egy privát szervert!
Platform ps4
Max 10 ember egyszerre

Szerver név: GIGAbyte
SZERVER JELSZÓ: G

(#10) neo80


neo80
friss újonc

Sziasztok! Próbálom beállÍtani a fürtön a GlobalChat-et,de nem akaródzik működnie! Valaki tudna ebben segÍteni?

(#11) GodSied


GodSied
csendes tag

Sziasztok! Tudtok valami jó szervert? Leginkább olyan érdekelne ahol van ORP is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.