Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Applebredet vagy thoruegbredet? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vtechun


vtechun
veterán

Hello! Érdekelne, hogy melyiket vegyem meg inkább:11000-ért 1,8 -as Applebred vagy 13-ért 2000+os xp(1666 Mhz). Az alaplapom ECS K7S5A, mostani procimnál(AMD Thunderbird 950 MHz) mennyivel lesz ez gyorsabb kb? Videotömörítéshez kell főként.... A hozzászólásokat előre is kössz!

(#2) hobizoli válasza vtechun (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Applebred

több drón kell ;P

(#3) vtechun válasza hobizoli (#2) üzenetére


vtechun
veterán

és szerinted van 2x olyan gyors mint a 950-esem? hol számit a kevesebb L2 cache?

(#4) hobizoli válasza vtechun (#3) üzenetére


hobizoli
nagyúr

K7-nel keves(ebb) helyen szamit, ha szamit, akkor is ~10% a diffi




hobizoli

több drón kell ;P

(#5) b0unCe válasza hobizoli (#2) üzenetére


b0unCe
aktív tag

abbol se az 1.8ast hanem egy kisebbet. (pl.: 1.6)
De en inkabb vennek 2500+t. Mar nem sokkal dragabb.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#6) rog válasza vtechun (#3) üzenetére


rog
addikt

én ugyanilyen lapban cseréltem egy 900-ast 1600-os duronra.
superpi-vel hajszálpontosan 2x gyorsabb..
radeon9000pro-val ut2003 kb 15-20%-al gyorsult.
a video nyomorítás meg passz.. sokáig tartott régen is meg most is .. :)

[L]http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=49247&arc=f[/L]

mod: ja! tbird volt a 900mhz-s..

[Szerkesztve]

(#7) vtechun


vtechun
veterán

Nah! Vettem egy 1,8-as duront(11750 Ft)...hát ez nagyon hideg!:Y A 950 (1050-en)-esem idle volt 49 fok az előbb. Kicseréltem a procit vártam kicsit, max terheléssel sem ment 44 fok fölé... létezik, hogy ez kevesebbet egyen?:F Lemértem sisoft sandraval mindkettőt, kb 1,7 szerese volt minden érték ami a prociteszteknél van... és ahogy láttam a SANDRA-s tesztekben ez még veri a 2000+-os XP-t is... Nagyon király, hogy megvettem:) Ajánlom mindenkinek aki olcsón akar jót...

(#8) b0unCe válasza vtechun (#7) üzenetére


b0unCe
aktív tag

A Morgan Duron 60, mig az applebred 57wattot eszik. Nem tul nagy a kulombseg.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Applebredet vagy thoruegbredet? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.